Wpis z mikrobloga

ludzią


@power-weak: ten typ, który to pisał sam jest 0skarkiem, więc jego słowa i postulaty są w zasadzie bezwartościowe, gdyż nas trollował. A ty ciężko popracuj nad swoją ortografią, bo jest żenująca. Rozumiem, że panny też nie masz, bo żadna nie chce zadawać się z leniwym analfabetą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@brakloginuf Jakby niektóry z nich są w miarę fajni ale ten wpis jak go zobaczyłem to się #!$%@?łem XD Tak zamiast coś zrobić ze sobą cokolwiek to myśl o tym żeby utrudniać ludzia życie XD no po prostu logika 10/10 polecam XD
  • Odpowiedz
nad czymkolwiek co się da XD jak się nie da to wtedy przynajmniej nie próbuj niszczyć innym łudzą życia XD


@power-weak: łudzą? tobie polecam popracować nad pisownią bo jest tragedia. A co do niszczenia to skoro normictwo niszczy życie przegrywom to czemu mieliby nie odpowiadać tym samym? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy to ma tylko w jedną stronę działać i akurat tą która tobie pasuje?

Ile razy
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Nie czuję się urażony a jedynie oburzony twoją skrajnym d3bilizmem i ignorancją ( ͡° ͜ʖ ͡°) To zasadnicza różnica.

Co do mieszkania jak w chlewie to może część użytkowników tak mieszka, ja podejrzewam że mogguję znaczną większość normictwa pod tym względem jak i pod względem zarobków więc parobami dla mnie jesteście, zwykłymi prolami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzisz, w przeciwienstwie do Ciebie
  • Odpowiedz
  • 0
Co do mieszkania jak w chlewie to może część użytkowników tak mieszka, ja podejrzewam że mogguję znaczną większość normictwa pod tym względem jak i pod względem zarobków więc parobami dla mnie jesteście, zwykłymi prolami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


To było o tobie? bo jak tak to wydaje mi się że masz duże możliwości żeby wyjść z Przegrywu
  • Odpowiedz
#!$%@? XD piszę to o 3:00 w nocy ale oczywiście według was to przez takie błędy jestem analfabetą leniwy i itp: XD


@power-weak: ja też piszę o 3:00 i jakoś nie robię takich błędów. Skoro zarzucasz innym, że nie chce nam się nad sobą pracować - i to wg ciebie jest przyczyną naszych niepowodzeń - to ja mam prawo, na podstawie twoich wypowiedzi (bo nie znam cię przecież skądinąd) stwierdzić, że
  • Odpowiedz
@power-weak: Oczywiście że mam duże możliwości wyjścia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak tylko otworzą sklepy z wzrostem i linią szczęki, póki co takich nie widziałem.

I jeszcze dochodzi kwestia co rozumiesz przez wyjście z przegrywu, bo jeżeli w twojej definicji mieści się wzięcie jakiejś samotnej madki po 30 to XD podziękuję, wolę honorowe sudoku.
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Nie chce mi się wchodzić w jakieś głębsze dyskusje z motłochem bo mógłbym przecież dopisać że większość p0lek obecnie to jeszcze większe syfiary niż tagowicze którzy wrzucali tu obrazki z reddita ale załapanie że to b8 przekraczało możliwości intelektualne prola XD

Szkoda na takich strzępić ryja bo i tak za daleko do łba mają żeby cokolwiek zrozumieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz