Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema Mirasy.
Mam problem z kompem i nie wiem co to jest. Zaktualizowałem sterowniki od grafiki i coś się sypnęło. Zrobiłem reset driverów softem ATI. Po załadowaniu sterowników walił błędy o mostku który nie rozpoznaje driverów więc mu wgralem ręcznie. Teraz jak windows się ładuje zawiesza się tryb awaryiny na atipcie.sys i lipa
Nie da się przywrócić, nie da się odpalić trybu awaryjnego. Jak mam po wyjęciu dysku usunąć coś aby załadował drivery od grafiki ponownie?
#komputery #sterowniki #ati
  • 5
atipcie.sys


@Stivo75: musisz użyc trubu naprawy ale zrób sobie kopie zapasową najpierw. https://forums.guru3d.com/threads/amd-pci-express-3gio-filter-requires-manually-removal-after-update-to-pci-bus.377811/

Ale w sumie mas #!$%@? a nie ma trybu VGA czy coś

Go to \Windows\System32\Drivers on your damaged partition and rename atikmdag.sys to atikmdag.sys.old and Atipcie.sys to Atipcie.sys.old. Then boot up the other installation, and let Windows install some drivers.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No widzę że padło coś kompletnie w systemie po mojej zabawie w odinstalowanie driverów. Kupiłem nowego kompa do pracy, dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)