Wpis z mikrobloga

Kochane dzieci, chcę wam dzisiaj opowiedzieć wielce pouczającą historyjkę.
Kiedy wyście jeszcze smacznie spały, to ja wstałem wcześnie rano i zapragnąłem pójść do sklepiku po piwo. Wziąłem ciepłą czapeczkę, wziąłem reklamóweczkę i idę.
Patrzę, a tu sklepik zamknięty. "Co się stało?" myślę. Idę do drugiego sklepiku, ale drugi sklepik także zamknięty. "No #!$%@?..." myśl... Myślę "No co jest?".
I zapytałem sąsiada co się stało, co się dzieje. A sąsiad mówi do mnie:
- Dzisiaj jest niedziela.
Kochane dzieci, niedziela... No cóż było robić? Wróciłem do domu i chcąc nie chcąc wypiłem herbatę.
I wtedy właśnie pomyślałem że ta niedziela może być niedzielą trzeźwości!
Ale nie tylko dla was drogie dzieci. Dla wszystkich! Dla waszych krewnych, dla rodziców, dla wszystkich ludzi...
Więc umówimy się tak - w niedziele nie pijemy al-ko-ho-lu. Niedziela jest dniem bez-al-ko-ho-lowym, dobrze?
Bardzo się cieszę, bo z tego co wiem to ani wasi rodzice, ani wasi krewni, ani wasi znajomi, ani Wy dzieci za kołnierzyki nie wylewacie!
No to umawiamy się że niedziela jest dniem bez alkoholu.
Ach, jeszcze jeżeli możecie to też nie palcie papierosów, dobrze? Ale to tak tylko międzi nami, to będzie taka nasza cicha umowa. Pa pa

#heheszki #seriale #swiatwedlugkiepskich #kiepscy #cytaty #cytatywielkichludzi #alkohol
Felix_Felicis - Kochane dzieci, chcę wam dzisiaj opowiedzieć wielce pouczającą histor...

źródło: comment_1595765977JybtcxUzTXtpC6ztOuOnEu.jpg

Pobierz
  • 4