Wpis z mikrobloga

@dictionaryman: ten za 680 zł to w jakiejś Perfumerii Sky czy coś, oni tam chyba żyją ze sprzedaży wycofanych więc ich cen nawet nie biorę po uwagę ¯\_(ツ)_/¯ na OLX albo Allegro od osób prywatnych ceny to zazwyczaj około 500-550 zł
@Marmite: ogólnie zastanawia mnie polityka/praca magazynu elnino/eglamour. Oni chyba nie ogarniają co tam mają na stanie. Czasami wrzucają takie starocie, które są nie widziane w żadnym sklepie, lub dostępność jest dość słaba. Też mnie boli bo dość późno zainteresowałem się tym tematem, ale czasami zaciskam zęby i kupuje starocie.

@tagujto: Stary nie mów mi nic. Dzisiaj robiłem lekkie podsumowanie i wyszło z 70 flakonów. Mam jeszcze plany na kolejnych 10-20
@futrzakos: a z jakim konkretnie takim przypadkiem się spotkałeś? Ja coś podobnego widziałem z 2 miesiące temu na Notino - dostałem nagle powiadomienie że pojawił się 1 Kryptomint z otwartym opakowaniem za 180 zł. Tak nagle, z dupy. Zapewne ze zwrotu, ale czy z jakiegoś świeżego to wątpię, bo jego już dawno nie było w Notino xD może któryś pracownik znalazł go przypadkiem leżącego na magazynie i dodał do bazy? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marmite: nie martw się, zanim zdazylbys kliknąć na link z powiadomienia, to już by były niedostępne. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ludzie albo siedzą i nic poza odświeżaniem strony nie robią albo popisali jakieś boty, bo to aż niewiarygodne jak szybko dobre okazje znikają
@tagujto: zdaję sobie z tego sprawę, ja mam miałem swego czasu bota do okazji, dzięki czemu dorwałem Ideal Cologne po 127 zł jak już chodził po co najmniej 160 i dzięki któremu prawie dorwałem flakonik Kryptominta z ubytkiem testowym za 183 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale bardziej to miało zwrócić uwagę na problem "pociąg już odjechał, wszedłem w świat perfum za późno" ( ͡° ʖ