Wpis z mikrobloga

@DamianooTrucker Może, zależy od potrzeb i sytuacji, jestem babą, mam chłopaka i trochę różnie to bywa z naszymi potrzebami xD oprócz 4 nic innego mnie nie interesuje i nie jest mi potrzebne a i tak 4 wolałabym osiągnąć w inny sposób, pracą, niż tak o, więc 6 dla mnie spoczko.
@Lana zgranie potrzeb bywa trudne, kiedy jedno chce, drugie może się zmusić (co jest bez sensu) więc bierz 6 i 7, jak będziesz mieć mnóstwo kasy to stać cie na najlepsze diety i trenerów ( )
@DamianooTrucker
1. Mając 30 lat a wyglądając na 15 wszyscy nie traktują cię poważnie lub tak jak byś był chory na jakąś genetyczna chorobę, dosłownie #!$%@? sobie życie na kolejne kilkanaście lat, dopiero w wieku 40+ zaczyna się to przydawać, ale wiesz, wtedy okaże się że laski wolą "dojrzalszych" xd
2. Na kij ci to? Co ci da słyszenie myśli randomowych ludzi, lub nawet swoich znajomych i bliskich? Tylko "usłyszysz" coś czego
@DamianooTrucker no to tak mówię, że 3 i 7 najlepsze chyba dla mnie, ale 6 też kusi, mogłabym któreś z tamtych zamienić, chociaż jakby to miało być zmuszanie drugiej osoby to nie chcę