Wpis z mikrobloga

@hard1 potwierdzam dość trudna trasa, zaliczył bym ja do top 3 tatr wysokich. Po drodze pare luf ( ͡º ͜ʖ͡º) i mocno eksponowana. Wraz z moja weszliśmy bez zabezpieczeń, schodzenie na tzw. Dupie.
Trasa zajęła nam 3:50 z morskiego oka, oczywiście spokojnym tempem, aby podziwiać widoki.
I oczywiście bardzo polecam trase, żałuję że nie udało nam się na wielki wejść, ale jako odpowiedzialni taternicy(wchodzenie bez zabezpieczenia (
Pobierz caesarimmortale - @hard1 potwierdzam dość trudna trasa, zaliczył bym ja do top 3 tatr...
źródło: comment_1595835207CEdFZkuODlSvShjZG0IuB4.jpg
@pilot1123 trzeba zainwestować w kask.
Dlatego preferujemy wejscia z samego rana (najpóźniej 4 wyjście ze schroniska), ponieważ nie ma wtedy nikogo na szlaku i mniejsze prawdopodobienstwo na niespodziankę z góry ( ͡º ͜ʖ͡º)
I moje ulubione pytanie podczas schodzenia od wchodzących "daleko jeszcze"? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@paramite powinno się dać znać w schronisku jednak my tego nie zrobiliśmy ¯_(ツ)_/¯
W schronisku zawsze ktoś na dyżur siedzi i przyjmuje zgłoszenia. Z tego co się orientuje to jakieś podstawowe inf. Trzeba przekazać cel ilość osób gdzie i kontakt, godzina planowanego powrotu
@caesarimmortale: trasa na Mięguszowiecką Przełęcz jest fajna, a czy aż taka trudna to nie powiedziałbym. Z moją wchodziliśmy już kilka razy bo nie jest jakoś niebezpiecznie, a jest to bardziej techniczny szlak.