Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkam w #warszawa. Zapewne wielu z was słyszało klasyczne stereotypy na temat tutejszych kobiet. A że wyzwolone, a że karierowiczki, a że liberalne itp. itd. No i nie ukrywam, że trochę prawdy w tym jest, a że ja podobnie jak większość mireczków preferuję #szaramyszkadlaanonka, to co jakiś czas lubię się zapuścić w rzekomo tradycjonalistyczne regiony typu Lubelszczyzna, Podkarpacie, Małopolska. Poznaję tam sporo #rozowepaski i co jak co, ale akurat konserwatyzmu to ja w nich wiele nie dostrzegam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wydaje mi się, że w dobie #instagram nie ma już żadnych różnic między laską, która wychowała się w Śródmieściu Warszawy, a taką z małej wioski przy granicy z Ukrainą. Podobnie jak bujdą wydaje mi się twierdzenie, ze na wschodzie dziewczyny są ładniejsze. Bylem ostatnio w Rzeszowie i okolicach - tylu otyłych kobiet jednego dnia nigdy wcześniej nie widziałem. Podczas pobytu w Małopolsce miałem z kolei wrażenie, że wprowadzono tam jakiś powszechny system znakowania różowych - większość z #tatuaze, zazwyczaj dużymi. Ja już nie wiem w takim razie, gdzie szukać takich zwykłych szarych myszek czy konserwatywek, jak kto woli... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #zwiazki #przemyslenia #konserwatywka #alternatywka #jakzyc #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1eea507b115fe4bd875979
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Dostałem dom blisko granicy z Ukrainą, i jak robilismy jakieś imprezy to wiesniary zaczely sie zlazic pod bramę xD Ladne w większości nie są, Warszawakie hoe są zadbane, nieskażone jakakolweik pracą i to widac, tamte dziewczyny muszą na siebie pracować, nie marnują pieniędzy jak w WWW 5k na kosmetyki. Jak wsiadła do mercedesa to zrobila 8 snapów XD Co do różnicy myślenia, pogladow, szczerze to tego nie ma, byle dziewczynka
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jeśli masz tradycjonalistyczne poglądy to jasne, schody się pojawiają jak jesteś ateistą albo nie chcesz kościelnego, albo nie chcesz ochrzcić dziecka - nawet jak różowa jest też anty - to jej rodzina będzie cisnąć.
Do tego mam wrażenie że w Warszawie ludzie mają bardziej '#!$%@?' na zdanie innych, natomiast jak ktoś pochodzi z małego miasteczka czy wsi - to jest ciśnienie by 'zawsze' stwarzać wrażenie warte pozazdroszczenia xD