Wpis z mikrobloga

Hej Mirek. Jak było w pracy? Straciłeś pracę w Januszexie? Wiesz co od jakiegoś czasu chciałam ci coś powiedzieć. Pamiętasz jak ci mówiłam że cię kocham i zawsze będę przy tobie po tym jak mi powiedziałeś że zostaniesz #programista15k ? Coś się zmieniło. Tego pomiędzy nami już nie ma. Nadal cię kocham ale po prostu nie jestem już zakochana.

Mimo wszystko ze mną będzie w porządku. Podobno Oskar odziedziczył firmę po ojcu. Nie panikuj, ale pomieszkam z nim kilka dni aby popracować nad moimi emocjami. Potrzebuję przestrzeni i po prostu nie jestem teraz gotowa na związek
#przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill #harlekinydlaprzegrywow #copypasta #zwiazki
O.....a - Hej Mirek. Jak było w pracy? Straciłeś pracę w Januszexie? Wiesz co od jaki...

źródło: comment_1595928607euacWGZzt64smG7UrQLigU.jpg

Pobierz
  • 11
@Ozja: xDDDDDDDDD Jak ktoś był takim cuckiem, to nawet mi go nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak samo jak nie żal mi ludzi w nieudanych związkach, a dzieciaki już porobione.

Jak ja się rozstałem ze względu na różnice co do tematu aborcji dziecka chorego, ludzie łapali się za głowę, po co o tym rozkminiać, przecież szansa jest mała na to itd. Ci sami ludzie byli już
@shaelix92 +1 Ale najgorzej, jak kobieta #!$%@? takie fikołki ze swoimi zasadami moralnymi jak moja ex. Przez prawie pięć lat zarzekała się, że na kasę nie leci do czasu, aż zainteresował się nią bogatszy koleś xD oczywiście znów zarzekanie się, że nie chodzi o pieniążki, ale każdy wiedział, że to #!$%@? bo koleś nie dość, że paskudny - więc wyglądem raczej nie zaimponował - to jeszcze wysrał się na żonę i kilkuletnie