Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Otwieram nitkę na samochody, które wykopki nazywają od wieśniackich, bo mają trudne do zajechania silniki, tanie części i prostą naprawę, a także nie gniją jak wściekłe, jak przywoływane przez wielu autka z azji.
Ja zaczynam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#samochody #motoryzacja #carboners #glupiewykopowezabawy
tellet - Otwieram nitkę na samochody, które wykopki nazywają od wieśniackich, bo mają...

źródło: comment_1595950886MvQMzxALv9eAs7i43hD1nz.jpg

Pobierz
  • 13
@tellet:

Samochody Opel były, są cynkowane całe i obustronnie – nadwozia zatapiane są w wannach z cynkiem. Nazywa się to cynkowanie ogniowe, jego główną zaletą jest fakt, iż cynk wlewa się w każdy otwór i warstwa cynku jest gruba zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz karoserii. Jest kilka wyjątków, np. Astra II cała była ocynkowana do modelu 2001 (prod. do poł. 2001 r.), a potem częściowo.


Nie ma prawa zardzewieć o
takitamktos - @tellet: 
 Samochody Opel były, są cynkowane całe i obustronnie – nadwo...

źródło: comment_15959542055zlDlZMBUPxNfBJ6Wv5RJF.jpg

Pobierz
@BajerOp: Nie wiem. Sporo dwójek oglądałem jak szukałem kolejnych aut, takie zeżarte trafiały się bardzo sporadycznie. Jestem posiadaczem drugiej z kolei i blacha jak nówka.

Za to na pierwsze auto jedynkę w kombi wziąłem. Ta to była chrupnięta tak, że śrubokrętem strach stuknąć blachę było, żeby cała karoseria się nie posypała i rdza była dosłownie wszędzie xD.