Wpis z mikrobloga

Oglądam #f1 od 2006 roku i jeżeli ktoś by się mnie spytał o sytuacje jaka pierwsza przychodzi mi do głowy kiedy myślę o F1 to chyba było by to zachowanie Massy na podium GP Brazylii w 2008r. Kiedy przejeżdżać linie mety na pierwszym miejscu, przez parę sekund był mistrzem świata i został pokonany o 1pkt przez Hamiltona który wyprzedził Toyotę na ostatnim zakrecie.

A jakie sytuacje związane z F1 wam wbiły się w głowę?
  • 14
@chado_podobny: a tak nie stricte z wyścigu to jednak 6 lutego 2011 roku...( ͡° ʖ̯ ͡°) Najpierw ten szok i bagatelizowanie sprawy (media wyolbrzymiają), potem oswajanie się z myślą, że Pan kierowca złamał rękę i może przegapić start sezonu.. I wraz z upływem kolejnych godzin uświadamianie sobie, że to coś mega poważnego i Robert walczy o życie.. Dla mnie 15-letniego gimba był to mega szok, wrylo się
@chado_podobny: Debiut Kubicy na Węgrzech. Trafiłem na ten wyścig przypadkiem skacząc pilotem po kanałach. Akurat byłem z rodzicami i rodzeństwem u babci po niedzielnej mszy. Trafiłem na wyścig i mnie zaciekawił. Oglądałem na TV4, a dokończyłem u siebie w domu na RTLu.
@chado_podobny: Piquet sr mdleje na podium w Las Vegas, Mansell mdleje od pchania swojego Lotusa do mety, Senna ryczy do mikrofonu po wygranej w GP Brazylii, Eddie Jordan skacze jak szalony po dublecie w Belgii, dwóch Schumacherów na podium Imoli dzień po śmierci ich matki - niektóre momenty nawet widziane tylko z powtórek, robią spore wrażenie