Wpis z mikrobloga

@seasickseafarer: moze chodzi o to, ze lekarz=kasiasty i stad mial hajs na auto, a nie ze to jakis handlarz szemrany. jedyne co mi przychodzi do glowy. z uzytkowaniem przez kobiete to rozumiem telefony bo zazwyczaj sa serio bardziej zadbane, ale z samochodem to nie wiem. moze silnik nie jest tak palowany jak przez mezczyzn :D
@seasickseafarer: Jechałem kiedyś po merca od lekarza, a okazał się gruzem od turasów =D, rdza dookoła, gleba, która trze o każdego leżącego policjanta i majonez pod korkiem oleju. Wspaniała to była przejażdżka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seasickseafarer: to ma uzmysłowić odbiorcy że pan lekarz zmienia samochody często na nowe więc ten nie będzie zajeżdżony po 5 Hansach. Kupując auto w salonie lekarze i prawnicy dla przykładu także dostają większy rabat bo to zawody szanowane przez społeczeństwo = reklama marki
@seasickseafarer po prostu wiadomo że jak ktoś kupił za swoje to będzie dbał. Jak kupuje lekarz albo ktoś szanowany to wiadomo że nie jest głupi i będzie dbał. Jak jakiś sebix czy inna miernota fan życia na kredyt brał w leasing żeby pojeździć dwa latka to wiadomo że nie dbał
@seasickseafarer: To pewnie ma być nobilitujące, ale ja wyobrażam sobie lekarzy jako dosyć zajętych gości mających kompletnie wywalone na jakieś oleje i kontrolki skoro jeździ do przodu. A jak problemy związane z taką eksploatacją zaczynają wychodzić na wierzch to czas wstawić auto na olx i pójść do salonu po nowszy model, niech kolejny właściciel z cyklu życia Audi się martwi.
@seasickseafarer jeżeli chodzi o auto od kobiety to dwadzieścia lat temu powiedzmy, to był argument że auto było po prostu mało jeżdzone (bo taki był mit, że kobieta to jeździ tylko do szkoły po dzieci i tyle, bo przecież nie pracuje), a od lekarza to pewnie dlatego że niektórzy dają się nabierać na takie bajery, bo wiecie lekarz to stateczny człowiek z kasą, więc ma auto w dobrym stanie i dobrze wyposażone.