Wpis z mikrobloga

@PMV_Norway: A jak trzyma przynajmniej ( ͡ ͜ʖ ͡)

Do tego jeszcze bonus zwłaszcza w Szwecji czyli posypane ostrym pokruszonym kamyczkiem który wchodzi w bieżnik i równie śmiało z niego strzela :D Taki zamiennik opon z kolcami dla każdego czy tego chcą czy nie :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ZaQ_1: w sumie z tego co na zlotach to raczej niewiele. Wiesz wychodzi się z założenia że jak decydujesz się na mc to stać cie na wymianę opon raz czy dwa razy w sezonie. Zwłaszcza że to twoja sprawa, bo motocykle nie przechodzą przeglądu. Masz obowiązek poruszać się sprawnym sprzętem
  • Odpowiedz
@PMV_Norway: jak na przeglądzie nie puszczają darsiderów to w sumie nic dziwnego, że ich mało. Też by mi się nie chciało przerzucać opony tylko na przegląd.
  • Odpowiedz
2x już szybę w aucie naprawiałem przez to

@PMV_Norway: 4 odpryski albo 5 aktualnie xD Przegląd przechodzi (bo zarejestrowany w PL) a kontrolujący nie widzi. W nowej furze 100% oklejenie frontu na przezroczysto włącznie z szybą.

Wysłużone Volvo znosi wszystko dzielnie ale widze że jednak trzeba zabezpieczać bo inaczej np szybe można by wymieniać co pare chwil. Front też jak śrutem strzelony a nie jeżdże w polskim stylu na zderzaku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ZaQ_1: nie nie. Motocykle nie mają przeglądu. Znaczy tylko po raz pierwszy po sprowadzeniu do kraju. Później twoja sprawa. Moto må działać i być sprawne. Auta przegląd co 2 lata (tak w uproszczeniu nowe chyba co 3 lata)
  • Odpowiedz
2x już szybę w aucie naprawiałem przez to


@PMV_Norway: a ja lusterko ale nie przez to, tylko przez miejscowych kierowcow

Moto må działać i być sprawne


@PMV_Norway: no moze i mo dzialac sprawnie, faktycznie mosz racje

asfalt w Norwegi to jednak trochę inna bajka


@pepepanpatryk: ten sam tylko widocznie nie ma takich upalow

@PMV_Norway: tak wyglada asfalt jak jest zimno w momencie kladzenia. Jak przyjda upaly to sie
  • Odpowiedz
@Gaelwyn: Tyle, że ten asfalt ma już spokojnie z 8 lat, bo mniej więcej wtedy go kładli.
ale widzę, że trudno pisać z polskimi literkami, a czepiasz się, że telefon mi wrzucił å.
@Feler_Lumpex: W zasadzie wszystko zależy od tego w jakim miejscu się mieszka i gdzie się jeździ.
U mnie w koło komina można w zasadzie już od marca, a tak to od maja do piździernika
  • Odpowiedz
ciekawe czy z tego powodu dużo osób tam wrzuca samochodowe opony na tył?


@ZaQ_1: W NORWEGII?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oni się boją nie zapiąć pasów jadąc samochodem nigdy nie przekraczają prędkości o 10km/h powyżej dopuszczalnej a Ty piszesz o TAKICH rzeczach?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętam jak jechałem gdzieś w Szwecji ze znajomymi i jakiś Szwed zamrugał światłami.
Kolega się obsrał na rzadko że
  • Odpowiedz
eeee ostrzegają się. W dodatku så też darksiderzy


@PMV_Norway: a co to są darksaiderzy?
Mnie nikt nie ostrzegł przed Policją w Norwegii (w sensie żaden NOrweg nie mrugał) a radiowozów kilkanaście minąłem. Przejechałem praktycznie całą Norwegię.
  • Odpowiedz