Wpis z mikrobloga

Czy spotkaliście się kiedyś z przypadkiem żeby jakaś osoba samookaleczała się pod wpływem Lsd? Byłem świadkiem takiego przypadku i chciałbym się dowiedzieć czy u niektórych osób się to może zdarzać... Niestety nie znalazłem odpowiedzi na to w żadnych artykułach ani nic podobnym. Dodam że była śmierć ego i stracenie świadomości ale czy to osoba z dziwnymi skłonnościami jest w stanie się posunąć do takich czynów?
#lsd #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
  • 15
@erwerwerwer: chodzi o to że ta osoba się nie okalecza nie ma żadnych blizn ani nic poprostu ona poczuła taką „potrzebe” w tamtym momencie z tego co wywnioskowałem z rozmowy. To był drugi raz kiedy brałem z tą osobą i za pierwszym razem nic takiego nie było...
@ZwalaPoBenzo: o cie #!$%@?, może lubi takie zabawy, szczególnie że to kobieta. A płeć piękna ma ciekawe odpały na psychodelikach i jeszcze anegdota z mojego życia, ale zauważyłem większą podatność kobiet na psychodeliki i dysocjanty. Nie jest to zbadany temat bo biochemia mózgu, wpływ środków psychoaktywnych na umysł to ciężki temat i wypowiadać się będę mógł jak się z doktoryzuje pierw co kiedyś nastąpi.
@Jakis_Leszek: mam trochę już lat, i jakieś nawet całkiem spore doświadczenie z używkami i na skutek obserwacji doszedłem do wniosków: że kobiety potrzebują mniejszą dawkę by osiągnąć podobne efekty niż mężczyźni (co jest dobre gdyż mniejsza dawka = mniejsze szansa na wystąpienie powikłań) przy psychodelikach i dysocjantach których dawka w zasadzie zależy bardziej od wielkości i biochemii mózgu a mężczyźni mają większe mózgi od 8 do 13 %, oraz oczywiście posiadamy
Dowód anegdotyczny czyli mocno średni, ale takie są moje obserwacje.


@preczzbotamipisowskimi: No tak, chciałem tylko poczytać bo nie ma sensu odnosić się do tego.

Co najwyżej do tego, ze kobiety często są lżejsze od faceta wiec przyjmują częsta większa dawkę w ug na kg masy ciała. A to mocno zmienia moc:)

Ja osobiście nie spotkałem się z #!$%@? przez jakieś osoby z mojego towarzystwa.

Jedna teraz w sumie "babka" powtarzała imię
@Jakis_Leszek: LSD nie zależy od ciężaru ciała a mózgu(tzn dokładnie nie wiadomo, wiadomo że nie zależy od ciężaru ciała) to po pierwsze a w drugim przypadku dziewczyna miała doświadczenie z kwasem 100ug, 2cb,2ce i jeszcze coś może grzyby. Wtedy zjedliśmy na pewno ponad 200 ug. Możliwe że jej coś w głowie siedziało i wyszło.
LSD nie zależy od ciężaru ciała a mózgu(tzn dokładnie nie wiadomo, wiadomo że nie zależy od ciężaru ciała) to po pierwsze


@preczzbotamipisowskimi: to czemu różne leki w tym anestetyki dawkuje się w jednostce na kg masy ciała?

Z LSD jest tak samo, masa ciała wpływa na sile działania.

Daj komuś 150kg 100mcg a daj 50kg taka sama dawkę i ciekawe kogo mocniej poklepie;)

doświadczenie z kwasem 100ug, 2cb,2ce i jeszcze coś