Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
#krwiodawstwo | #poznan | #zhdk | #rckik | #barylkakrwi
#atencyjnymaszynista | #pkp | #intercity | #kolej | #pociagi
#pomagajzwykopem | #czujedobrzeczlowiek

Cześć. Dawno mnie na moim tagu nie było. Urlop itp. Od razu chce przeprosić za większą ich ilość ale jest pomysł do zrealizowania i chce wyczuć grunt.

Zacząłem rozmowy nt zorganizowania zbiórki krwi w krwiobusie, która była by wsparta przez PKP IC. Mogłyby się pojawić na niej fanty od icków dla dawców oraz (mam nadzieję, że się uda) zwiedzanie Griffina dla każdego dawcy w tym dniu. Wydarzenie to chcę wzorować na tym, które ostatnio odbyło się na Grochowie.

Czy jesteście zainteresowani taką formą krwiodawstwa? Ile osób by się zjawiło, gdybyśmy zrobili to, przykładowo, na koniec sierpnia, początek września?

Liczę na Waszą wzmożoną aktywność w tej kwestii i mnostwo odpowiedzi. Tymczasem ja działam dalej, A powrót do pracy już za tydzień.
Cześć!

Pociongowy - #krwiodawstwo | #poznan | #zhdk | #rckik | #barylkakrwi
#atencyjnymaszyn...

źródło: comment_1596097495Nzg06jhf4DWPJ1dEHnhH65.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MentorPL Kurde zajebiste () może kiedyś się uda to ogarnąć! Muszę rzucić hasło do centrali i może się uda. Przecież to jest #!$%@? GENIALNE(°°
  • Odpowiedz
@Pociongowy: i na za miesiąc i na za pół roku tak samo. Nie wiem jak u was w PKP IC koronawirusa miał skutki ale sądzę że mniejsze pensje bo mniej pociągów jeździło. Druga fala już nadeszła i to właśnie PKP IC najbardziej to odczuje, więc nie ma co myśleć o takich eventach jak się może robotę stracić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@printHelloWorld: ale co ma jedno do drugiego skoro to tylko pod naszym nadzorem będzie organizowane. Wkład pkp IC to tylko podstawienie loka i udostępnienie terenu.. tutaj niczym przecież nie ryzykuja
  • Odpowiedz
@Pociongowy: mam na myśli to że nie ma co pisać o realizacji takich eventów (bardzo fajny pomysł) w momencie kiedy PKP IC może w niedługim czasie borykać się z poważnymi kryzysami przewozowymi. Tylko tyle ;) bo jak napisałem wcześniej to właśnie PKP IC w poprzedniej fali najbardziej odczuło skutki tego wirusa ,a teraz skutki mogą być również poważne. Mam porównanie sytuacji z racji że mam znajomych pracujący w PKP IC ,w
  • Odpowiedz