Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
JA #!$%@? UDAŁO MI SIĘ XDDD MOJE NEMESIS W KOŃCU USTĄPIŁO! XD Najgorszą trofkę z tymi unikalnymi ciosami zaskakująco szybko wbiłem a później mordowałem się z 24 medalami w Trybie Wyzwania. Wczoraj tłukłem to to pół dnia, dziś mi się udało to zrobić w pół godziny.

Generalnie mógłbym odpalić City i Knight teraz ale muszę przyznać, że seria Arkham jest #!$%@? trudna i powoli już dostawałem łaka od tego. Ale warto kuhwa!!! Satysfakcja jest nie do opisania - ZWŁASZCZA, ŻE ROBIŁEM TĘ PLATYNE 2 LATA XD

#ps4 #batman #gry #arkhamasylum
Mega_Smieszek - JA #!$%@? UDAŁO MI SIĘ XDDD MOJE NEMESIS W KOŃCU USTĄPIŁO! XD Najgors...

źródło: comment_1596111400HD7BNvM9R43RzlAHVYVvlA.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrueGrey: Generalnie to by fajnie wyglądało jakby rzeczywiście się czuło, że skill rośnie a tu baaardzo często to zwykłe RNG jest. Jak przeciwnicy się ładnie ułożą to jest git i combo rośnie a jak siedzą w kupie to się przeskakuje nad nimi a i tak jakiś jeden cios od kogoś wpadnie, bo kamera go nie złapie.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Dokładnie tak, z czego wiele (o ile pamięć mnie nie myli, bo robiłem to z 5 lat temu) wyzwań pozostawiało bardzo mały margines błędu w ogóle często graniczący właśnie z RNG.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrueGrey: Nawet jeśli jest ten próg błędu to trudno go wyhaczyć. To jest tak jak są postacie, które się bronią przed zwykłymi atakami - po jakimś czasie jak licznik combo jest duży to można ich uderzyć ale jaki trzeba miec ten licznik to ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Waspin: kiedyś usiłowałem to zrobić w Arkham Knight i tam już jest bardziej #!$%@?, bo jest więcej ciosów i zapamiętać je w trakcie walki i być cały czas skupionym, żeby nie dostać jest ciężko xD
  • Odpowiedz