Wpis z mikrobloga

Mama żartuje, że mam do domu nie przyprowadzać nigdy chłopaka POWYŻEJ 180 cm wzrostu, bo potem będę się stresować, że moja przyszła córka pójdzie w jego ślady i będzie wielka ¯\_(ツ)_/¯
Mam 174 cm wzrostu, mama jest niższa o kilka centymetrów, tato ma ponad 190 cm. Czyżby mówiła z doświadczenia? :D
#zwiazki #heheszki
  • 16
Mój ojciec ma 195 a mama 160 w kapeluszu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ja troche więcej niż moja matka wiec coś genowo chyba poszło nie tak
@vxfsfsff: Wtedy były wakacje po 1 liceum :) Z perspektywy czasu niczego nie żałuję, jest to dla mnie nauczka i dawno mam to za sobą, przede wszystkim niczego nie upuściłam, tylko uprawiałam seks, hamuj słownictwo :) Pozdrawiam serdecznie!
@Norepinefryna_: skoro niczego nie żałujesz, to powiedz matce, po co się kryć, przecież to normalne ;) zobaczymy jak zareaguje że jej niepełnoletnie dziecko uprawiało seks. Chyba że obłuda motzno, można ale po kryjomu żeby nikt się nie dowiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozpocząć współżycie w wieku 16 lat. Patologia. Gdyby tak nie było to byś się nie kryła
@vxfsfsff: Posłuchaj, żałosny mizoginie, bo więcej nie będę pisać. Moja mama jest na bieżąco z moim życiem i może dla Ciebie to dziwne, ale tak, powiedziałam jej o tym, że uprawiam seks w wieku 16 lat, ponieważ byłam wtedy w związku i logiczne, że mama sama mnie o to podejrzewała, wyjaśniła mi wtedy co i jak, bo to nie jest żaden temat tabu. Jeszcze jeden chamski komentarz i lecisz na czarno.
@Norepinefryna_: XD

Czyli patologia. Nie jestem mizoginem, cenię sobię porządne kobiety i hejtuję puszczalskie szmaty, które nic sobą nie reprezentują. ale za to jeszcze śmią pouczać innych. Mężczyźni powinni się trzymać od takich z daleka, bo wiadomo że takie mają gówno w głowie i związek z nimi nigdy nie będzie stabilny, co dobitnie pokazują badania odnośnie inicjacji.