Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To co dzisiaj przeczytałem, trochę mnie przeradziło,zszokowało do granic i nie mogę przestać o tym myśleć. Cały czas mam te komentarze przed oczami :( Ja doskonale sobie zdaję sprawę z tego,że nie powinienem się wypowiadać odnośnie tego wpisu od @Norepinefryna_
Ja się zastanawiam jak można tak zbesztać dziewczynę? Ludzie czy wy macie papkę zamiast mózgów czy jak?! Dziewczyna jak sama powiedziała o sobie 20 letnia,poruszyła bardzo ważny temat. Liczyłem na ciekawą dyskusję i w większości na poparcie tej dziewczyny przez wykopków. Co natomiast zobaczyłem? Takie wiadro pomyj jakiego dawno nie widziałem w stosunku do kobiety. Powiem szczerze,że jest mi wstyd za płeć męską i bardzo za nas przepraszam. To tylko pokazuje jakimi kretynami są niektórzy oczywiście obecnie przedstawiciele rodzaju męskiego. Całkowicie się zgadzam z tą dziewczyną i jestem tego samego zdania i mówię to jako facet żyjący już na tym świecie 33 lata,mający fantastyczną żonę i wspaniałą córeczkę. Ja po prostu nie rozumiem,jak można być takimi zwyrolami i imbecylami, żeby w wieku 30 lat albo pod 30-tkę uprawiać stosunek seksualny z 16 latką!!! Czy wy już do reszty oszaleliscie czy jak? W komentarzach stanał w obronie autorki wpisu jeden chłopak,już niestety nie pamiętam nicku ,chyba lvl 19,chyba chłopak mówił coś ,że jest prawiczkiem czy coś nie pamiętam dobrze ,ale pozdrawiam Cię serdecznie,bo mimo tak młodego wieku chłopak ma RIGCZ jak mało kto. Co otrzymał za swoją dobrą podstawę i szacunek do kobiet? Został zwyzywany jak obserwuję od dłuższego czasu-po kretyńsku od białorycerzyka i pipy prawiczka(btw naśmiewanie się z kogos w 2020-stym,bo nie uprawiał jeszcze seksu,kretyni po prostu xD) .Skąd wy to wzięliście niby to określenie? Bo chłopak ma zasady w życiu i godność to trzeba go wyzywać od ciot? Czy naprawdę świat się przez te parę lat od mojej młodości zmienił, że teraz nie ma szacunku do dziewczyn jaka by nie była tylko trzeba je zwyzywać od ku*ew i opowiadać jakieś bzdury z dupy wyjęte jakieś teksty, że ona nie zasługuje na miłość,bo jest zużyta i przeruna przez stado kutaw, mokebe i Arabów? Ludzie ,wy jesteście kretynami i nie nadajecie się do życia jako mężczyźni. Pamiętajcie to raz a dobrze- zużyty to może byc kondom a nie kobieta. Ciekawe ,że jeżeli my na swoim koncie z przeszłości mamy chociażby 1 partnerkę seksualną, to kobiety nas tak wyzywają od męskich dziwk? Mi się wydaje, że niektóre faktycznie nie będą z tego faktu zadowolone ale nie zrównuja nas z gnojówką jak faceci je zrównują. Nauczcie się szacunku trochę i może jak dorośniecie trochę to zrozumiecie w końcu,że życie kobiet, ale nasze mężczyzn nie przebiega zawsze kolorowo i czasem trzeba się sparzyć chciaz raz żeby następnym razem trafić idealne lub przynajmniej dobrze. Mając 30 lat i uprawiając seks z 16 a nawet i 15 latką co jest (padło tam zdanie ,że jakiś Mirek nie widzi problrnu w seksie 15 latki i 30 latka) dla mnie wręcz odrażające i #!$%@?$@$skie,opisując jak to wam świetnie robi oral,jak super ujeżdża penisa nawet i bez gumy i jak ssie fta z połykiem albo jak was podnieca gdy mówi taka małolatka"tatusiu do was, udowadniacie tylko,że jesteście zwyrolami,zboczeńcami i zaawansowanymi pedofilami i takich jak was powinno się piętnować i karać chłostą bezwzględnie, począwszy od agentów studenciaków przystawiąjących się do dzieci 16 letnich (tak,to co słyszycie,to są jeszcze dzieci ktore nie mają jeszcze nawet dobrze jak na swoj wiek wykształconych cech fizycznych a o psychice i zaradnosci w tym wieku i znajomosci życia nie wspomnę) Wasze wytłumaczenia, że same się pchają na bolca,ślinią się do was i same chcą i ,że kto wam zabroni są odrażające i brzmią jak wytłumacznie pedofila ,że ona przecież sama się prosiła. Wy jako 30 latkowie i faceci 25+ powinniście uświadamiać i odwodzić tak młode dziewczyny od stosunku ze sobą a wy zamiast być mądrzejsi i pomyśleć głową i rozumiem,sumieniem myślicie penisem i skrzętnie wykorzystujecie i niszczycie im psychiki i światopogląd poprzez niby rzekome przytulanie się do nich a chwilę potem dobieranie się do ich intymnej cielesnosci. Jak można być tak ślepym i bezwzględnym i nie widzieć ,że robi się źle i jest to godne potępienia a przy tym bezczelnie jeszcze odpowiadać na komentarze we wpisie "nara idę bzykać kolejną naiwną nastkę" ?!! Nie wiem już sam co mam więcej napisać,bo to co obecnie odczuwam jako można powiedzieć równolatek bądź też trochę od nich starszy facet i jednocześnie ojciec,który wychowuje swoje dziecko i chroni je najlepiej jak potrafi z całych sił nie da się tutaj opisać. Szkoda tylko,że pewnie wiele osób mnie zhejtuje i nie zauważy rzeczystego problemu jakim jest zachowanie tych facetów i bezczelne chwalenie się ich swoimi stusunkami z ślepo zauroczonymi być może w nich dziewętami. Wykop ,stał się niesamowitym ściekiem jeśli chodzi o dyskusje o uczuciach i związkach różowych i niebieskich pasków. Jedni szczują na drugich i nie mają do siebie za grosz szacunku,a wystarczyłoby się czasem wylogować do życia a nie siedzieć i czytać te idiotyczne wpisy chociażby na tagu #przegryw czy innym syfie jak chociażby te black i inne pille. Oczywiście nie wszysko rzecz jasna jest gównem na #przegryw bo są też osoby ,które faktycznie realne i ciężkie problemy np ze znalezieniem partnerki i takim osobom trzeba pomagać jak tylko się da a nie specjalnie cisnąć z nich bekę, że nie mogą znaleźć bo np prawikiem są. Jedno co mi żal to serio tych #niebieskiepaski z wykopu z lvlów 15+ którzy muszą patrzeć i czytać jak faceci 25+ zabawiają się ich koleżankami lub potencjalnymi dziewczynami dosrywając im przy tym cholernie baitując lub nie. To chyba tyle co chciałem rzecz. Oby po takim wyrzuceniu z siebie tego żalu i strasznej goryczy, było mi lepiej i ktoś mnie zrozumiał w tej sprawie :/. Pozdrawiam Was serdecznie. #tinder #seks #pedofilia #zwiazki #nastolatki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zalesie #problem #jakzyc #ojcostwo #rozowypasek #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f24683dc320eaecdaadaa5e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 90
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam nie ruszył bym nieletniej ale nie róbcie z nich takich świętych. Krew nie woda, majtki nie przeszkoda. Jak będą chciały się pruć to nikt ich nie powstrzyma. Zapomniał wół jak cielęciem byl. Hormony tak buzują w takim wieku że trzeba być na prawdę naiwnym żeby myśleć że im się da to przetłumaczyć. Gadacie jakby nikt z was nigdy nie byl młody.
Panieeeee: A co to ci do tego ze 33 latkowie zaliczaja 16? Jestem twoim rowiesnikiem i jakbym mogl zalcizac to bym zaliczal. Niestety jestem za gruby i mi sie nie chce schudnac dla jakis licealistek.

I zrozum wreszcie facet ze dziewczyny zawsze wola starszych. ZaWSZE! Ile razy jako 17 latek musialem patrzec jak kolezanki skakly dookola 25 latkow czy jakis 29 latkow. Dajze spokoj i zrozum ze tak wyglada swiat.

Twoja
haha jaki macie ból dupy ( ͡° ͜ʖ: No ale kto wam broni złożyć inicjatywę obywatelską i złożyć projekt ustawy zakazującej ruchania się do 18 roku życia tyle, że i tak tego nie przegłosują, bo 15 lat jest wiekiem optymalnym.

Skoro jest to legalne, a sporo dziewczyn wygląda na dużo starsze niż 15 lat no to co to za problem, dlaczego miałbym nie przeruchać małolaty jeżeli miałbym okazję? Dopóki