•  

#niepopularnaopinia #bekazlewactwa #bekazlewactwa #powstaniewarszawskie

Większość ludzi którzy obwiniają ten kraj za swoje porażki i spuszczają się nad wyjazdem z tego gówna, to nieudacznicy którzy tworzą sobie i potem wierzą w historyjki, żeby usprawiedliwić sobie swoje niepowodzenia. Dokładnie tak samo jak incele tłumaczą sobie swoje prawictwo swoim wzrostem albo szczęką.

Po wyjeździe do Francji, Niemiec czy USA, będziecie tak samo chuj warci jak jesteście teraz, pozdrawiam.

•  

@p0lybius: Na wykopie są eksperci ze wszystkiego cz. 2137
      Co z tego, że każda historia jest inna - najlepiej wrzucić każdego do jednego worka.

•  

@Niezgodny: gdzieś napisałem że jestem ekspertem? Czy tag #niepopularnaopinia już nie wyjaśnia sprawy, że to "opinia" właśnie?

Takie mam zdanie po poznaniu wielu emigrantów z tego kraju i wszystkich tego typu osób, które są kurwa kompletnie zjebani, ale tłumaczą to jak Kiepski, że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem. Wiadomo że na zachodzie jest lepiej, ale jak ktoś pisze że nie ma życia, znajomych, ma fobie, brak pieniędzy, do tego jeszcze kilkanaście innych podobnych osiągnięć, a potem to kwituje że jebane prawactwo / lewactwo i powstanie warszawskie ma z tym związek (xD) no to trochę kek.