Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 36
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Niedziela, 02 sierpnia 2020. Imieniny: Kariny, Gustawa, Euzebiusza. Słońce wstało dziś o 05:00. Będzie oświecało nas 15 godzin i 44 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:45. Ciemna noc zapadnie o 22:32, ale gwiazd można wypatrywać od 21:30.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 29
  • Odpowiedz
@bolorollo czerwona odstrasza przed urokiem... W mojej rodzinie na brata podobno cygana rzuciła ze przez kilka dni nie mógł spać, dziadek jak się dowiedział wziął dziecko przytulił, coś zaczął do niego gadać, parę razy przeszedł pod stołem, brat dostał drgawek zaczął się pocić i nagle spokój spał już normalnie. Historia rodzinna... Jak mi się córka urodziła to tylko moja kobieta zawiesiła na wózki bo taki przesady z Ukrainy no i agrafkę zawsze
  • Odpowiedz
@Dziesion: takiego dziadka pozazdrości tylko (mówię poważnie).
Moja siostra albo kuzynka (pewnie ja też) miała lizane czoło, spluwane na podłogę i mówione 'na psa urok' - to jak nie mogła spać wieczorem.
A moja matka to już w ciąży nosiła agrafkę i czerwona wstążeczke.
Wiecie...ja tam święta nie jestem bo Lubię sobie tradycyjna miotłą po słowiańsku zamieść podłogę do drzwi... Albo Domowika nakarmić :)
O nocy Kupały i Dziadach nie wspomnę
  • Odpowiedz
  • 7
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D

Dzień dobry. Dziś od rana z znajomymi zorganizowaliśmy sobie towarzyski triathlon 1/8 IM. Teraz czas odpocząć i zregenerować wielu by jutro o 4.00 ruszyć w trasę na urlop w Beskidzie Żywieckim.
Miłego dnia.
  • Odpowiedz