Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja kuzynka zaszła w ciążę z jakimś prawie przypadkowym Sebkiem. Sebek na radosną wieść momentalnie się ulotnił. Zimny wychów, więc jej rodzice kazali szukać pracy. Koleżanki się odwróciły. Na samym końcu o sprawie dowiedział się chłopak kuzynki, który ze spokojem, bez inb po prostu zdroworozsądkowo ewakuował ze związku.

Teraz ona wylewa żale, że nie miała prawdziwych przyjaciół, rodzice jej nie rozumieją, a największym #!$%@? okazał się chłopak, który w takiej chwili ją zostawia i widocznie od początku mu na niej nie zależało.

#logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f265510c320eaecdaadacc8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 41
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Golibroda: Czy ty normalny jesteś?! Chcesz #!$%@?ć życie dziecku, żeby "dać nauczkę matce"?

Jakby było takie prawo, że ktoś mnie zmusza do urodzenia "za karę", żeby potem zabrać bachora do adopcji to specjalnie bym pił i ćpał jako laska, żeby państwo musiało mieć na garbie kolejny odrzut z FASem, którego nikt nie chce.

Tu trzeba edukować i tłumaczyć konsekwencje od wczesnych lat nastoletnich, żeby aborcja w ogóle nie miała być potrzebna.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: jakie #!$%@?ć? Przecież napisałem żeby je oddać do adopcji do normalnej rodziny. Noworodki schodzą na pniu. Edukować oczywiście należy, ale jak już mleko się wylało to co, ee nic się nie stało, wyskrobie się. To tylko utwierdzi taką karynę że może się #!$%@?ć bez konsekwencji, ale jak chcesz za to płacić, proszę bardzo.

specjalnie bym pił i ćpał jako laska, żeby państwo musiało mieć na garbie kolejny odrzut z FASem,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Golibroda: #!$%@? mnie obchodzi los bachora, którego państwo nie pozwala mi wyskrobać. A skoro państwo ma mnie w dupie to je ukarzę niepełnosprawnym obywatelem na budżetowym cycu.

Dziecko adpotowane zawsze będzie się zastanawiać czemu go matka nie chciała. Dlaczego ojciec się na nie wypiął? Nie ma co. Właśnie takich obywateli z depresjami, bez korzeni nam potrzeba.

Ty chcesz pogrążać życie dwojga ludzi w imię dziwnie pojmowanej sprawiedliwości.

Złodziejom też byś ręce
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: #!$%@? mnie obchodzi los szlaufa albo złodzieja, musiałby sobie radzić z jedną ręką. Złodziei i ludzi którzy nie potrafią brać odpowiedzialności za swoje czyny na pewno nam nie potrzeba A adoptowane dziecko nie jest na nic z góry skazane, spokojnie może być wychowane na pełnowartościowego obywatela. Połowa ludzi na świecie rodzi się z wpadek lub nie planowanych ciąż, może powinniśmy ich wszystkich wymordować bo jeszcze się dowiedzą i złapią doła?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@milymirek: Laska ma tylko po to rodzić, że żeby jakiś jeleń się dowiedział o swoich rogach, a niechciane dziecko to #!$%@?? Proszę - miejmy jakieś priorytety.

Usunięcie zlepka komórek to nie życie.
  • Odpowiedz
@Golibroda: tylko jak dopilnujesz, by matka dziecka w ciąży o nie dbala, zdrowo się odżywiała, nie pila /nie paliła?
Bo niby spoko, dziecko do adopcji, będzie kochane - ale w przypadku osób, o których mowa istnieje spore ryzyko, że jednak zdrowy przebieg ciąży będą mieć gdzieś.
I żeby nie było, nie ustanowi zwolenniczką aborcji, natimiast ciekawi mnie jak to uwzględniasz w swoim planie.
Jakoś zamknięty obóz? Nieustanny dozór?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale ten chłopak to #!$%@? nie dość, że ją zaniedbuje i ona musiała go zdradzić to jeszcze nie chce całe życie łożyć na wychowywanie nie swojego dziecka ze zdrady. Prawdziwa męska świnia, #!$%@? i tyle.
  • Odpowiedz
@agaja: Idealnego systemu ci nie podam, bo takiego nie ma i nie będzie, ale nie można zakładać że każda jedna będzie umyślnie szkodzić nienarodzonemu jeszcze dziecku. Poza tym, kobiety w ciąży są chyba pod jakąś opieką lekarską (nie wiem, sam nigdy w ciąży nie byłem :D) i taki lekarz mógłby stwierdzić czy kobieta szkodzi dziecku czy nie. Jeśli by to potwierdził, można by pociągnąć karynę do odpowiedzialności karnej czy innej.
  • Odpowiedz
@Golibroda: nie ma obowiązku wizyt u lekarza.
Nikt tego nie kontroluje.

Pociągnięcie po fakcie do odpowiedzialności nic nie da, bo dziecko będzie chore. I w ciąży wielu rzeczy nie wykryjesz.
  • Odpowiedz
@agaja: To może powinny być, a kara zawsze może odstraszyć. Jak pisałem, nie ma idealnego rozwiązania. Ogólnie trudno mi uwierzyć że można być aż tak okrutnym by niszczyć zdrowie i życie dziecka tylko dlatego by zrobić komuś na złość. To jest dopiero chore.
  • Odpowiedz
@agaja: Wystarczy publiczna chłosta, wrzucenie takiej kobiety na listę hańby dostępna w necie (podobnie jak z rejestrem przestępców seksualnych).
  • Odpowiedz
@Golibroda: a to napisz petycję do MZ odnosnie wizyt :)
A co do reszty - skoro taka osoba chce usunąć i jest zmuszana do ciąży, to myślisz, że jej zalezy? Mało to matek pijących lub palących w ciąży?
  • Odpowiedz
@agaja: Jeśli nie zależy jej na dziecku to może chociaż będzie zależeć by nie pójść potem do pierdla na kolejne 9 miesięcy. Ale wiem że to mrzonki. Problem w tym by do takich ciąż nie dochodziło, ale widocznie mają wywalone na antykoncepcję, powściągliwość czy zwykłe nie qrwienie się skoro zawsze można wyskrobać "pasożyta"
  • Odpowiedz