Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 653
Pierwsze zdjęcie
2x halibut z frytkami + 1x surówka z wiadra
Papierowe talerzyki, plastikowy widelec bez noża.
Drugie zdjęcie:
Placki zmieniaczane z gulaszem wołowym i mieszanka sałat
Golonka w piwie z zasmażana kapusta i cwiartkami ziemniaka
Flaczki (których nie ma na focie)
Pół litra piwa do degustacji

Morze 116 zl
Góry 109zl

Nawet nie wiem jak to skomentować...

#morze
#gory
#jedzenie
#jedzzwykopem
#wakacje
Pobierz
źródło: comment_1596517586oQBdMX86LJbU1bPNY0TKdZ.jpg
  • 230
@owsikalfred: nie czaję, jak wchodzisz do knajpy to nie zwracasz na nic uwagi tylko biegiem do kasy/stolika? Menu też masz gdzieś? o opiniach nie wspomnę bo na co komu internety. Po czym zamawiasz, przynoszą Ci coś czego nie zamówiłeś i masz pretensje bo drogie? i wygląda jak gówno xD
@girlsjustwannahavefun Albo trollujesz albo cię powaliło, że takie jedzenie jest warte 100 zł, to w górach owszem ale to nad morzem to xD Wystarczy pójść uliczkę obok rynku w każdym większym mieście i za 100-120 zł 2 osoby ojedzą się po pachy więcej niż jednym daniem, opiją się piwem i jeszcze na jakiś deser zostanie, a to wszystko dobrej jakości w miłej knajpce.
@fenis: Tak masz jeszcze zapiekankę za 20 zł i watę cukrowa. Przykro to powiedzieć ale w górach jest dużo lepsze jedzenie niż nad morzem. Oczywiście nie mówię tutaj o jakiś drogich restauracjach tylko takich zwykłych miejscówkach. NaBardziej mnie dziwi ten wymysł jedzeni na papierowym talerzu nad morzem ;/


@owsikalfred: bzdura. Byłem w Ustce i jesteś w stanie spokojnie za 20-30 zł zjeść obiad składający się z zupy+drugie danie. Często nawet
a to znad morza wygląda jakby nie było warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@znam_sumo: wejdź na mapy google i dowolną knajpę z oceną powyżej 4,2 i znajdź #!$%@? jedzenie na papierze. Spędzisz najmarniej kilkanaście minut oglądając fajne dania za normalne pieniądze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pszesmiewca: trzeba wiedzieć gdzie w np Zakopanem jeść... Zamawiam z ekipą dania z dowozem za 15zl lub 18zl(zależnie od dania) zupa+drugie danie i spokojnie się najadamy.
@Pszesmiewca: jak jesteś klasyczny leniwy turysta co łazi do pierwszej lepszej budy przy plaży to płać. W Trójmieście np. jest bar mleczny z zajebistym jedzeniem gdzie obiad dla trzech osób kosztuje mniej niż 50zl. Wystarczy zrobić research i wszędzie można takie miejsca znaleźć.