Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#amd #!$%@?ło, miałem kupować ryzena nowszego i chyba sama firma która je robi mi go za sponsoruje.

3miesiace temu eksperci z #gielda mówili że ugabuga przejedziesz się napompowane itp, jak pisałem że 20usd liczę za 3 miesiące to się śmiali.

Myk już prawie 30usd na akcji zyskuje xD
Muszę oddać #certyfikatwykopowegoinwestora :(
ButtHurtAlert - #amd #!$%@?ło, miałem kupować ryzena nowszego i chyba sama firma któr...

źródło: comment_1596553892rL82QSPIL23iVKnVN9jtpf.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Chłopie, a ile byś zysku miał przy balonach z naszego rynku! 30% to przy tym nic

Prawda jest taka, że dopóki nie sprzedasz to nie masz zysków, odnosi się to jeszcze mocniej do takich napompowanych spółek, które bez trudu mogą pójść i -50% w miesiąc
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Ja myslalem zeby go kupić za 40. ALe wtedy dopiero wchodzilem na gielde i zobaczylem ze skoro nie tak dawno kosztowal sporo mniej, to mzoe jeszcze spaść.. i nie kupilem. Byloby 100% zysku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anien: luz obserwuje i mam powiadomienia, jak zacznie za mocno spadać to wyjdę xd swoje i tak zyskam, jakbym sprzedał nawet i że stratami aktualnymi to bym na swoje wyszedł.

A polska giełda to dno i ruletka xD

@lastro: przestaje grać na pl giełdzie dlatego, z tego co widzę to zmiany następują spokojniej na Nyse nasdaq.

Ja trochę kupowałem patrząc że Intel odstaje amd, które co chwila zaczyna się po
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Korci mnie teraz sprzedać amd, i kupić spadającą na łeb na szyję Intela :D
Ale popularność Amd rośnie mocno, pojawiają się masę ich sprzętów, jeszcze PS5 i Xbox, współpraca z TSMC. Przy tam masa negatywów wszędzie o Intelu.
AMD kupiłem dopiero po pierwszym takim skoku te kilka dni temu.

Jednak wszystko jeszcze przed AMD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rukh: to nie byłby taki głupi pomysł, w sensie dokupienie Intela. Ja zazwyczaj jak przy oszczędzę 10k na koncie wolnych środków to wrzucam w giełdę, może faktycznie trzeba będzie przemyśleć Intela jak jeszcze podupadnie. Ciekawe tylko czy Intel ma coś w zanadrzu bo nie zanosi się...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ButtHurtAlert: no ja się nie dziwię, AMD mocno klepie swoją główną konkurencję. Konsole - na AMD, PC - AMD, Serwery - AMD, chyba jeszcze tylko laptopy jako tako trzyma Intel.
Co chwilę tylko słychać jak w intelu coś zgrzyta, a jak to AMD znowu bije rekordy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ButtHurtAlert: cześć :)
Zbliżamy się wykresem do ciekawej sytuacji. Mianowicie gdy odpalisz wykres 5 letni, z tygodniowymi słupkami, wykres logarytmiczny, to można zauważyć że wykres dzisiaj praktycznie dotyka linię wsparcia (support line), jeśli pociągnie linę z dołu od 2016, do dnia dzisiejszego.

Ale coś mi tu śmierdzi jak poprzednia akcja z 2006, gdy z czego to wyszukałem, AMD też miało swój złoty wiek, bo Intel też jakieś miało problemy, nie wiem.
  • Odpowiedz