Wpis z mikrobloga

278 840 - 200 = 278 640

Data donacji - 05.08.2020
Donacja - osocze
Grupa krwi - B Rh+
Prywatny licznik - 3 300 ml
Odznaczenia - brak

Miałem móc oddawać płytki co dwa tygodnie, ale przeziębienie nie pozwoliło w lipcu, a jak przyszedłem dziś, to okazało się, że płytki z 260 tysięcy spadły mi na 190. Na pełną brak terminu, więc osocze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#barylkakrwi #krwiodawstwo #rckik #rckikolsztyn #olsztyn #krew
Pobierz d37ght - 278 840 - 200 = 278 640

Data donacji - 05.08.2020
Donacja - osocze 
Gru...
źródło: comment_15966215990v2EAJvmEtIKY2yax0zZMB.jpg
  • 12
@Pociongowy: oddane dokładnie 633 ml osocza, wbite w książeczkę 200 jak zawsze. Z bonusów, już po oddaniu mogę dodać, że udało mi się namówić dziewczynę na pierwsze oddanie krwi w życiu - zemdlała po, ale powiedziała, że się nie zraża. Dostaliśmy oboje po bilecie do kina i koszulce. A ja w dodatku sobie odebrałem koc polarowy za zebrane kropelki krwi. ʕʔ
@RandomLime: Chwalimy się oddawaniem krwi, ponieważ oprócz regularnych donacji, zadaniem każdego dawcy jest aktywne propagowanie idei honorowego krwiodawstwa i pozyskiwanie nowych dawców. Na Wykopie prowadzimy akcję #barylkakrwi, zerknij w belkę tagu i przeczytaj regulamin. Zachęcamy użytkowników do donacji i dzielenia się doświadczeniami na Mikroblogu. Tak wyglądała VIIIedycja:
https://www.wykop.pl/link/5625717/podsumowanie-viii-edycji-wykopowej-akcji-barylka-krwi/
sprofanowałeś

@RandomLime: Wstrzymaj swe konie egzaltacji, bo ci słownika zabraknie. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że o oddaniu krwi pomyślałem po raz pierwszy w czerwcu 2017, ale przez dłuższy czas nie mogłem tego robić ze względu na problemy zdrowotne do stycznia 2019, a potem... jakoś zarzuciłem temat i tyle. #barylkakrwi była dobrym wyrzutem sumienia, bym wreszcie się ruszył. I teraz sam sprofanowałem atencją dobry uczynek. Profanacja atencją, jak widać,