Wpis z mikrobloga

Vikingowie łączą siły z #barylkakrwi ! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Chcesz płynąć za darmo na naszym pokładzie? Weź udział w wykopowej akcji krwiodawczej, a za każdą donację otrzymasz u nas miesiąc za darmo.

Jak to działa?
Nie jestem Vikingiem i oddałem krew.
Otrzymasz od nas kod na dołączenie i pierwszy miesiąc w Mobile Vikings za darmo. Kod pozwala na dokonanie zamówienia oferty Perfekt Match z nielimitowanymi połączeniami/sms/mms oraz 20 GB kumulującego się internetu. Po wykorzystaniu darmowego miesiąca korzystanie z numeru to tylko 25 zł, ale wciąż możesz nie płacić dorzucając swoją krew do Wykopowej Baryłki.

Jestem już Vikingiem, ale nigdy nikogo nie zaprosiłem. Co dostaję?
Oddałeś krew, a nosisz już rogaty hełm? Dostaniesz od nas kod na darmowe zamówienie i pierwszy miesiąc w Mobile Vikings dla swojego znajomego. Program poleceń działa bez zmian - każdy zaproszony to -10% do Twojego miesięcznego rachunku. Zaproszenie otwiera drogę do darmowego miesiąca za każdym razem, kiedy przelejesz krew w szczytnym celu w Centrum Krwiodastwa.

Jestem już Vikingiem i zaprosiłem kogoś do sieci.
Za każdą donację w ramach #barylkakrwi otrzymasz od nas 25 Punktów Vikinga, które obniżą Twoje następne doładowanie o 25 zł. Punkty są przechodnie, więc jeśli nie wykorzystasz wszystkich za pierwszym razem, obniżą kolejne płatności. W skrócie za każde oddanie krwi masz numer przez miesiąc bez płacenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko jasne? To do Centrum Krwiodastwa!
REGULAMIN

#mobilevikings #vikingmobile #promocja #zadarmo #telefony #prepaid #siecikomorkowe #krwiodawstwo
  • 25
@MobileVikingsPL Co trzeba zrobić, by móc zaliczyć się do kategorii "Jestem już Vikingiem i zaprosiłem kogoś do sieci."? Bo tak patrząc na regulamin, to nie będąc klientem za pierwszą donację dostajemy miesiąc korzystania, kolejna donacja za miesiąc daje zaproszenie (jednocześnie sami, jeśli nie chcemy płacić, nie możemy korzystać przez kolejny miesiąc) i dopiero trzecia donacja pozwala nam na darmowe korzystanie. I tak się zastanawiam, w którym momencie zaprosiliśmy kogoś do sieci -
Co trzeba zrobić, by móc zaliczyć się do kategorii "Jestem już Vikingiem i zaprosiłem kogoś do sieci."? Bo tak patrząc na regulamin, to nie będąc klientem za pierwszą donację dostajemy miesiąc korzystania, kolejna donacja za miesiąc daje zaproszenie (jednocześnie sami, jeśli nie chcemy płacić, nie możemy korzystać przez kolejny miesiąc) i dopiero trzecia donacja pozwala nam na darmowe korzystanie.


@buntowniczaczupakabra: Użytkownicy Mobile Vikings mają dostęp do specjalnego programu poleceń, w którym
ej, ej, ja jeszcze płacę, tylko dwóch Wikingów mam na pokładzie, chociaż nie chciałem żadnego, bo usługa na tyle dobra, że wolałem płacić 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gdziezamiatasz: Pomyłka! Nie robimy powiązań naszej bazy z kontami na wypoku, więc pisaliśmy z pamięci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jak mam 2 numery na siebie, to mogę z jednego numeru zaprosić drugi numer?


@PepeXD: Zaproszenie oznacza osobę fizyczną lub firmę, która założyła u nas konto i aktywowała numer po wskazaniu Twojego numeru/maila przy rejestracji lub korzystając z Twojego linku referencyjnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)