Wpis z mikrobloga

Elo Miruny, więc tak to już 10 tygodni jak biorę #finasteryd.

Zacznę od minusów, ale nie wiem na ile to wina piguł, a na ile tego, że jem ciągle po knajpach i domowe "mamusine" obiady z 3 dań w porównaniu do tego, że moja normalna dieta to sportowy świr i trening a od 1.5 miesiąca nie robię nic oprócz rozciągania i roweru to mi trochę bęben wywaliło, ale też nie tak, że to widać, tylko ja czuję po prostu więcej tłuszczu nagromadzonego niż zwykle.

Seks spoko, libido też, czasem mi się nie chce walić po prostu czy coś i nie jestem ciągle podniecony ale to na plus XD

Od tygodnia biorę pół tabletki przez to, że właśnie ten brzuch czuję więc zobaczę jak to będzie i jak wrócę do treningów czy będzie git :)

Zdjęcie sprzed 3.5 tygodnia jak ogoliłem się na 0.3mm i zdjęcie z dziś, gdzie 3 dni temu ogoliłem się na zero trymerem.

Tak wiem, oświetlenie jest inne, ale chyba progres widać, z resztą sam czuję po raz pierwszy od kilku lat jak przeczesuję ręką głowę pełno włosów małych, które teraz rosną, a czego nie czułem bardzoooo dawno :)

Za 2-3 tygodnie kolejny update, jou

#addisilysienie #lysienie #zakola #wlosy
Addis - Elo Miruny, więc tak to już 10 tygodni jak biorę #finasteryd. 

Zacznę od m...

źródło: comment_1596641050NzDGbOgFfWnf40TY7OT8Mj.jpg

Pobierz
  • 11
@Lozkowsalonie: jo tylko ja ogólnie walczę z łysieniem od 2 lat żeby nie było, sam minox to ponad rok, tylko Fina teraz dodałem. Dobra dieta i ćwiczenia to nie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)