Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 19
544 066 + 25 = 544 091

Dość zasadnicze pytanie, czy jest jakiś ranking czy coś? Bo wiem że w pierwszych edycjach był.

No i standardowo wieczorna jazda, Endo padło na 10 km bo zapomniałem naładować telefono- GPSu. I taka moja krótka recenzja jak by ktoś się zastanawiał czy telefon czy licznik.

Jako komputer pokładowy służyła mi stara wysłużona komórka #xiaomi Note5A. Bez karty sim w środku, neta brałem z drugiej Redmi Note8. Przejechałem trochę ponad 200 km testując zarówno #strava jak i #endomondo i w moim odczuciu po pierwsze endo lepiej korzysta z GPS. Mapa szybciej się aktualizowała, prędkość także w porównaniu do stravy. Dodatkowo i to jest wielki plus na stronę endo. W wersji darmowej możesz ustawić sobie aktualną prędkość aby ci pokazywało, w stravie tego nie możesz. I co najlepsze pokazuje ją całkiem dokładnie. Testowałem z licznikiem Sigma bodajże BC 1009 (który swoją drogą też kiedyś zgubiłem xD) i pomiary są bardzo podobne. Jednak podkreślam że testowałem tylko darmowe wersje.

Sam telefon ustawiony jest na automatyczną jasność,wifi,GPS i NONSTOP włączony ekran. Na pełnej baterii potrafi wytrzymać z 8-9h

Wiadomo, licznik zawsze będzie dokładniejszy niż dane z satelity, ale jeżeli ktoś nie jeździ stricte na liczby to w pełni polecam. Szczerze mówiąc, nie przesiądę się już chyba na licznik.


Dodatkowo naprawdę tanim kosztem można powiększyć pojemność roweru. W obi za 6 euro dostałem taką torbę. A i nie wygląda tak tragicznie wizualnie. W środku 2 łyżki, zestaw łatek+plastry, rękawiczki, multitool, plus taki większy z kombinerkami a i tak jest jeszcze luz.


#rowerowyrownik #rower #pokazrower

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
CreativePL - 544 066 + 25 = 544 091

Dość zasadnicze pytanie, czy jest jakiś ranking ...

źródło: comment_1596660121EpAkoVeP48UptbwuUVkRYu.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AbaddonLincoln: paaanie, ja urlop mam teraz ( ͡º ͜ʖ͡º). A na serio to myślę że gdzieś od weekendu będą regularne updaty, czekam aż przyjdzie mi raspberry pi, powrzucam tam skrypty i sobie będzie regularnie samo odswieżać bez mojej ingerencji, bo w tej chwili mój pc jest w trakcie przebudowy, także mam nieco utrudniony dostęp do danych z dysku ʕʔ.
  • Odpowiedz