Wpis z mikrobloga

Przestancie tak bronic tego Stanowskiego nagle. Gosc mial racje. Borek sam juz w MF prowokowal, ze walczy z "konkurencja" Okocimia o Hejt Park, bo bedzie chcial kilka spraw i hejterow w sieci na swoj temat wyjasnic. Tylko podgrzal atmosfere i wszyscy czekali na to. A on znowu #!$%@? o tym debilu Hajcie i jak mu w zyciu bylo zle przez cala godzine. A jak przyszlo pytanie o #!$%@? w telefonie i Polsat to od razu #!$%@? i on nie bedzie gadal na te tematy. Tak naprawde nic nie wyjasnil i tylko zrobil z siebie blazna.
#kanalsportowy #misjafutbol #borek #hejtpark
  • 38
@wicked93 jesteś za głupi by zrozumieć o co chodzi w "aferze tajskiej", którą tworzą w sumie jakieś gimby i/lub ludzie, którzy nie lubią Borka.
Jedynym debilem w tym wątku jesteś ty, bo #!$%@? się do mnie o rzeczy, z którymi nie mam nic wspólnego.
Jak na typowego napinacza internetowego przystało, dopisek o karze na komputer musiał się znaleźć.
Bez odbioru.
@wicked93: no, ale pisze Ci, ze nie chodzi o #!$%@?, tylko jest to pretekst do zarzutu o hipokryzje. Idac tym tokiem rozumowania moge Ci pisac, ze obrazasz fajnamonie XD, bo jestes mizoginem, Ty bedziesz pisal o argumentach, dlaczego nie lubisz programu, a ja bede dalej ciagnal swoje
/edit i jeszcze w rozmowie bede cie zakrzykiwal i ci przerywal i znajda sie ludzie, ktorzy powiedza, ze cie zaoralem XD
tak jak wczoraj
@tomszczyk: Kurde, jesteś debilem o tak wysokim szczeblu, co automatycznie sprawia, że jesteś ekspertem w dziedzinie bycia idiotą, więc chciałbym ci zaufać, ale niestety nie mogę. W przeciwieństwie do ciebie mam troszeczkę wyższe IQ niż twoje, ledwie dwucyfrowe. Nie interesują mnie żadne "pasjonujące aferki", bo w przeciwieństwie do ciebie mam dość udane życie prywatne. Jeśli ktoś się tutaj napina, to trust me - na pewno tą osobą nie jestem ja. Co
@bolec_po_boku: Śledztwo zrobione - well done. Wracając do hipokryzji: (mam wrażenie, że nie wiesz co to w ogóle znaczy)
Amadi odpowiadając na telefon, który pyta go o #!$%@? mówiąc: "no hehe, wysyłało się rożnym loszkom. wiecie ruchanie te sprawy, a co was to interesuje hehe?" pokazałby swój mental? Moim zdaniem to normalne, że gościowi nie chce się tłumaczyć jakimś tępym randomom z internetu takich spraw, bo po co? Co to zmieni
@wicked93 nie interesują cię aferki, ale już piąty post o tym piszesz dzbanie xD. Z dyskusji o #!$%@? Borka przechodzisz do obrażania i twierdzisz, że to mi się kończą argumenty? Jesteś zbyt prosty, by prowadzić dyskusje z kimś kto ma inny pogląd na sprawę i wrzucasz jakieś obraźliwe teksty, więc nie widzę sensu by dalej prowadzić ten bezsensowny dialog. Szczekaj dalej, nie rusza mnie to.
@tomszczyk: Fascynują mnie ludzie ograniczeni umysłowo, czasami lubię zobaczyć co wam spędza sen z powiek. Napisałem, że trzeba być ograniczonym umysłowo, żeby od miesięcy się czymś takim debilnym pasjonować, a to jest stwierdzenie faktu, a nie obrażanie. Te twoje "#!$%@?, #!$%@?, dzbany" no człowieku, jesteś jakimś marginesem społecznym, który będzie mi wmawiał, że jego światopogląd na świat jest tym jedynym właściwym. No najwidoczniej cię rusza, skoro wrotki za każdym razem odpinasz.
@wicked93 hahahaha marginesem. Ty za to jesteś tytanem intelektu i elita narodu. Typowy szczekacz internetowy, który nie ma nic do powiedzenia poza obrażaniem. Piszący 7 posta w temacie, którego nie ogarnia kompletnie i który rzekomo go nie i interesuje. Gratuluję.
@bolec_po_boku: Co pisaliśmy o Borku? Chłopie, ja za dwie minuty zapomnę kim ty jesteś i o czym pisaliśmy, ale najwidoczniej była to dla ciebie jakaś bardzo istotna dyskusja. Tak mam #!$%@? w samą aferę, ale chciałem poznać jakiś sensowny powód/argument dlaczego was to tak interesuje i mierzi od jakiegoś czasu sam Borek. Jedyne co czytam to "mental, aferki, afera tajska, hipokryzja".
Najwidoczniej ty i retoryka, to dwa rozbieżne zjawiska.
@tomszczyk: Nie no tym dzbanem mnie zaorałeś. Myślałeś, żeby być znanym z takiego cytatu jak Kartezujsz z "Myślę, więc jestem" tylko z czegoś zupełnie odwrotnego? Na razie fantastycznie ci to wychodzi.
@wicked93 uuu kolejny zapisany cytat trola, gratuluję :)ja cię nie musze orać i nie mam takiej potrzeby, ty sam siebie orasz chłopie, zostawie cię tu samego to się zaszczekasz na amen :)