Wpis z mikrobloga

Mimo że w tej kadencji bardzo rzadko zdarzało mi się pochwalić Lewicę, to dzisiaj zachowali się jak trzeba. Tak właśnie należało zrobić. Poniższe zdjęcie ma zadatki żeby przejść do historii, zwłaszcza w kontekście zdarzeń z ostatnich miesięcy.
Koalicja Obywatelska w rozkroku. Były i argumenty za bojkotem, i za przyjściem - rozumiem to (mądry wpis B. Sienkiewicza na ten temat). Ci, którzy przyszli mogli uczynić jakiś symboliczny gest jak posłowie i posłanki Lewicy, niestety tego zabrakło.
PSL po prostu przyszedł. Koniczynki jak zawsze #nikogo.

No i jeszcze oni. Konfederaci zrobili z siebie szurów i debili, czy raczej pokazali swoją prawdziwą twarz. Dzieciaczki po prostu. Nieodpowiedzialni gówniarze i nieuki. To był taki tupolewizm w wersji light. Ubolewam, że takie miernoty żrą z państwowej misy i niszczą i tak już zmasakrowany parlamentaryzm oraz debatę publiczną w tym kraju.

#neuropa #konfederacja #bekazprawakow #lgbt #lewica #polityka
Pobierz RegularJohnny - Mimo że w tej kadencji bardzo rzadko zdarzało mi się pochwalić Lewicę...
źródło: comment_1596713927UpRULm0MmIuYV1XdoAPtBS.jpg
  • 45
Tak właśnie należało zrobić.


@RegularJohnny: Przyjść na teatralne przedstawienie w tęczowej masce na twarzy? Cóż za zdecydowany pokaz buntu i niezadowolenia! Myślę że pewno poszło to Jareczkowi w pięty, na sto pro zdjęcie trafi do podręczników historii, yas, zdecydowanie yas.

Choć nie, czegoś brakuje.

Hmm...

Wiem! Powinni byli wstać i stwierdzić że NIE GODZO SIEM NA DZIELENIEM POKALUF, wtedy to już miejsce w historii mieliby zapewnione, na stop pięć pro.

Puste
@RegularJohnny:
Szacunek dla wszystkich z Lewicy. To jedyna partia w sejmie, która nie stoi w ciągłym rozkroku i jest wierna swoim ideom, chociaż nie ze wszystkimi ideami się zgadzam, jako że socjalistą nie jestem.

Cieszę się, że mój głos nie poszedł na marne. PO jak zawsze stoi w rozkroku. Coś tam przebąkiwali o profanacji, potem nagle zmienili retorykę.
Szkoda na nich strzępić ryja.

Jeśli ktokolwiek ma stanąć w obronie mniejszości to
@1pikoFarad: Do moralności nie będę ci przemawiać, do rozsądku chyba też nie, ale sam przyznałeś, że z góry szufladkujesz innych, więc skazujesz się na życie w swojej własnej propagandzie. Dlatego zapewne utożsamiasz LGBT z seksem/seksualnością a nie chociażby z walką o równe prawa.

Mam swoje zdanie na temat tęczowej społeczności, ale jeśli zostaną rozbici to tylko przez opresyjność władzy.