Wpis z mikrobloga

Jak czytam co sie odwala w Pl i potem pomysle o ostatnich wyborach to ciesze sie ze wyjechalem z tego kraju. Dobrze wam ze wybraliscie takie osoby do wladzy ktore pluja na was a wy udajecie ze pada, nawet mi was nie zal. Wydaje mi sie ze jeszcze nikt nie zmarnowal tyle pieniedzy co PiS ale za to macie prawie dyktature ktorej ja osobiscie nie poznalem bo urodzilem sie w 91. Czy jest chociaz cos, co kolwiek co dziala w tym kraju/ nie zostalo spier***. Cieszcie sie z 500+ bo to jedyne osiagbiecie ostatnich lat (taa rozdawanie kasy nie tylko dla swoich ale i dla prawie wszystkich). Trzeba miec cos z glowa, twarda dupe i warstwy jak cebula zeby mieszkac w PL albo zwyczajnie lubic byc #!$%@?. Nigdy nie wroce- dziekuje za uwage. #wyznania #przemyslenia #polska #emigracja
  • 7
@richr jak bylem w PL to zarobki mialem ok... przekraczalen magiczna bariere 3000 na reke na luzie. Chodzi mi bardziej o aspekt polityczny i jak to wszystko u nas dziala (lub nie dziala).
@richr moze i tak ale nie zmienia to faktu ze kraj w ktorym mieszkam dziala pare razy lepiej/sprawniej. Nie wszystko za co sie wezma zmienia sie w gowno albo przekret, marnowanie kasy itp. Jak sie za cos wezma to czesto z pozytywnym skutkiem.