Wpis z mikrobloga

Co ciekawego FB Radom zawsze zionęło betonem i olewackim stosunkiem do klienta indywidualnego. Wraz z premierą ViS 100 M1 widać wielkie zmiany. Raz - Bezproblemowy kontakt z działem sprzedaży, dwa- pistolet świetnie leży w dłoni, trzy - nieźle się prezentuje, cztery- stosunkowo niska cena jak na metalowy pistolet (2599 PLN). Pięć-wyposażenie fabryczne przewyższa standard bo w komplecie znajdują się światłowodowe przyrządy celownicze, płytki pod różne mini kolimatory i wymienne okładziny dla strzelców
Ciekaw jestem jaki był koszt liftingu tego MAGU


@Seba1991: @Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain:
MAGa 95 przypomina tylko z wyglądu, pistolet jest zaprojektowany od zera i niemal nie ma części wspólnych, łącznie z niepasującymi magazynkami.

@Polinik No nie wiem to ma byc plus? W sensie zaprojektowali od nowa MAG-a. Nawet nie poprawili jego wad jak część mechanizmu spustowego na zewnątrz szkieletu.
Czyli skopiowali MAGa zmieniając nie co wymiary aby móc twierdzić, że to nowa
Nawet nie poprawili jego wad jak część mechanizmu spustowego na zewnątrz szkieletu.


@Variv: skąd to info?

@Polinik Wydaje mi się, że widać na zdjęciach że część mechanizmu spustowego operuje na zewnątrz szkieletu jak u poprzednika. Po prawej stronie pistoletu nad spustem. Widac zgrubienie jak u poprzednika czy Beretty.

@irq11 możesz zweryfikować czy mechanizm jak u poprzednika na zewnątrz czy to frez szkieletu oslaniajacy mechanizm?

Nawet jak go osłania frezem to znaczy,
Nawet nie poprawili jego wad jak część mechanizmu spustowego na zewnątrz szkieletu.


@Variv: Dlaczego uznajesz to za wadę? Wg. mnie nie ma to żadnego wpływu na działanie czy awaryjność broni.
@Variv: szkoda, że nie ma wersji z manualnym bezpiecznikiem, ale zgaduję, że to mało popularna opcja, bo fanów tego rozwiązanka chyba nie przybywa.


@Pantokrator ? Przecież masz manualny skrzydełkowy bezpiecznik.