Wpis z mikrobloga

Mirasy ze #szczecin - ścieżka rowerowa z Kijewa do Jezierzyc jest już gotowa?
Chciałbym w miarę bezpiecznie dojechać nad Miedwie. Wg. infoludka budowa ma zakończyć się dopiero w listopadzie ale chyba ktoś na tagu jakiś temu czas pisał, że da się już tamtędy jechać?
  • 10
@stefan_pmp: @Dorciqch: ale jaką mapkę jak ja jeszcze nie jechałem dlatego tutaj pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wg. infoludka

Nowa droga rowerowa będzie miała 9,3 km długości i zostanie poprowadzona od ulicy Dąbskiej, przez tereny leśne i dalej wzdłuż ulic: Trzcinowej, Uczniowskiej, Kołbackiej, Buczynowej, Mostowej, Wiewiórczej, aż do ulicy Gościnnej w Jezierzycach.


Czyli zaczynamy na słonecznym (dojazd chyba ok z centrum), jeżeli dojedzie się do Jezierzyc
@cadet: Sprawa wyglada tak, że ścieżka skończona nie jest i przy końcu wyasfaltowanej drogi trzeba skręcić w prawo na szutrówkę do Płoni, tam kierować się na Pyrzycką i zaraz zaczyna się z lewej strony przepiękna ścieżka rowerowa prowadząca przez Kołbacz do Starego Czarnowa. W Kołbaczu odbijasz w lewo na Nieznań drogą 120 (tu niestety srogi, ale krótki podjazd), w Bielkowie zaczyna się ścieżka, która prowadzi aż do Kobylanki, a tam już
@cadet alternatywnie - jeśli pasowałaby Ci trasa przez las (masz cień przez większość drogi) to polecam za outletem skręcić na kładkę nad autostradą (ul Kozia). Potem cały czas lasem do Płoni, a następnie znowu lasem lądujesz na BP w Kobylance i masz ścieżkę rowerową nad Miedwie.

Załączam zrzut ekranu z mojej starej apki. Mogę również wyeksportować GPX. Jak coś to PW.