Wpis z mikrobloga

No i powiedz mi Straponatusie - "Polish Anal Quuen" po co ty pajacu udzielasz się na forum gdzie u wszystkich jesteś totalnie spalony???, co chcesz osiągnąć tymi żałosnymi wpisami???, chcesz udowodnić że jesteś teraz prawilny, grzeczny i inni mają brać z ciebie przykład???. Po raz kolejny SKOŃCZ z tym udzielaniem się i pokazywaniem swojego ryja. Wszyscy tu z ciebie zawsze będą krecić beke na maxa, byłeś i będziesz pośmiewiskiem, symbolem żenady za 3zł. Dam ci darmową rade za free - wyjedź na inny kontynent, zrób operacje plastyczną, zmień nazwisko, poszukaj wtedy pracy i naprawde zaczniesz wszystko od nowa, a tak przypominasz cymbale o sobie - przewiń rolką w dół i do góry - i co??, masz jakichś fanów??
#rafatus
  • 4
@ZiomPolski: Powtórzę jeszcze raz "Polish no brain Queen'. Naprawdę jesteś takim dennym Blobem? Tak właśnie, chce pokazać, że można wyjść z największego bagna i ludzie jak widzieli mój upadek to będą wiedzieli jak powstaje i wracam do społeczeństwa. Czy ty myślisz, że ja tutaj szukam fanów lub jak jakiś twój kolega na podobnym poziomie emocjonalnym napisał przyjaciół? Nie! Po prostu zrobię porządek na patotagach. Ja chcę sprawiedliwości! Skoro ja ponoszę konsekwencje