Wpis z mikrobloga

@VeryApe bo @printHelloWorld tak napisał ¯_(ツ)_/¯ i dorzucił, że to byli Żydzi. Potrzebujesz jeszcze dowodów? Poważnie pisząc to władze Libanu będą teraz zrzucać odpowiedzialność za wybuch na wszystkich wokoło, żeby #!$%@? ludzie nie dobrali im się do dupy. To jak z Fukushimą, Czarnobylem, Bophalem czy paroma innymi katastrofami.
Tu masz kilka wybuchów https://natemat.pl/316809,wybuch-w-bejrucie-w-libanie-5-innych-eksplozji-saletry-amonowej
za taką ironię to zaraz wjedzie lepa na ryj i będziesz jak ten kolarz , bez zębów.


Widzę @printHelloWorld że brak wiedzy chcesz nadrabiać pokazówką..

. Hmmm a może ja jestem właśnie od dawania lepy takim znaffcom jak ty żuczku... No i oczywiście przedstaw dowody. Przypominam, że w necie krąży mnóstwo idiotycznych teorii na każdy temat. Pytanie jak mocno uwiera foliowa czapeczka?
@bijotai: oglądam właśnie twoje historyczne wpisy na wypoku, i nie chce ci nic mówić ale weź zrób coś dobrego dla tego portalu i usuń konto. W tym samym momencie kiedy żyd powiedział że tego nie zrobił twoim obowiązkiem jest mówić że to jego wina,przypominam ci tylko że Żydzi należący do kc także mówili że nie zabijali żołnierzy wyklętych.

Hatfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ci na ryj
@Stafford: "To dar od Boga, akurat zesłany nam na czas żydowskiego święta miłości Tu B’Av, podziękowania dla Boga i bohaterów którzy to zorganizowali". Podczas święta Tu B’Av Żydzi obdarowuja się kwiatami, tańczą i śpiewaja pieśni miłosne. -- Te słowa skreślają na zawsze Izrael w oczach moim i ludzi mi podobnych , Wieczna hańba Izraelitom wieczna hańba semitom !!!!!