Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TL;TR Moj chłopak sie przyznał, że chodził do prostytutki

Hej,
krótka historia, pracuje (23 lata) w sklepie odzieżowym, tam pewien chlopak (28 lat) spytal sie czy mu doradze, pozniej zapytal o numer, zaprosił na kawę i jakoś to poszło. Po 8 miesiącach się spytał, czy zamieszkam z nim, wczoraj mi powiedział, że musi mi coś powiedzieć, zanim zamieszkamy. Powiedział mi, że przede mną uprawiał seks z prostytutka, ale niie mam się co bać, bo zrobił badania na hiv (i mi je pokazał), które wyszyły negatywnie. I że skłamał, że miał dziewczyne (kiedys sie spytal ile chlopakow mialam, to tez sie spytalam, ile mial dziewczyn, odpowiedział że 1), i dlatego poszedł żeby spróbować, zobaczyć jak to jest, z ciekawości. Byłam w szoku, że taki mężczyzna poszedł na dziwki. Podobno był kilka razy, ale czy teraz nie kłamie? Nie wiem co robić, powiedziałam, że sie zastonowię. Czy chodzenie do prostytutki jest normalne? Dla mnie to chyba koniec zwiazku, a szkoda. Wydawał się być normalny, oprócz kilku lampek ostrzegawczych typu jestem lepszy niz byli? Lub jego ochota na ostry seks mimo ze ja nie chcialam to zawsze probowal to mocniej, glebiej wsadzac
#pytanie #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2d752e0010a81b084b3bb2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 23