Wpis z mikrobloga

@dedik: @evilonep: Bo Sars-Cov-2 to łagodny wirus przeziębienia. Bardzo łagodny. Szkodzi tylko tym, którzy i tak są jedną nogą w grobie (czyli ich organizm jest wymęczony chorobami lub jest już naprawdę stary). Ale wtedy każda infekcja może być śmiertelna, więc to nic niezwykłego. Np. w Polsce średnia wieku zgonów z koronawirusem ("z" nie "przez") to 82 lata z haczykiem, gdzie ludzie średnio żyją w Polsce 75 lat. Czyli wirus ma
@Arientar:

Licz (po kolei dane z każdego dnia):

https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-ile-osob-nie-zyje-kim-byly-dane-z-7-sierpnia-2020-4514590

Gdyby wirus nie był łagodny to by zabijał w każdej grupie wiekowej jak leci, a nie, że tylko schorowani umierają jeśli są młodzi. Szczególnie dzieci, gdzie grypa potrafi je zabijać bez mrugnięcia, a koronka nie. No i byłyby to drastyczne liczby, a nie niecałe 0,005% społeczeństwa.

@Gargris:

Nie każdy jest takim ignorantem jak Ty.
@Arientar: @Gargris:

Zapomniałem wspomnieć - warto zwrócić uwagę również na dopiski każdego dnia:

"Wszystkie osoby miały choroby współistniejące".
"Większość osób miała choroby współistniejące".

Co powtarza się praktycznie codziennie, ale wisienką na torcie są te dni, gdy podaje się, że odjęto zgon ze statystyk np.

7/8 lipca

Wymowny opis w takich dniach - "laboratorium błędnie zaznaczyło wynik pozytywny" - czyli nie ważne na co ktoś umarł, wystarczy, że test wyszedł pozytywny
@Gargris:

Dlaczego mnie wołasz?


Inteligencja to nie jest Twoja mocna strona. Podpowiem - bo raczyłeś się "włączyć" w tym wątku.

Z osobami z niskim poziomem ilorazu inteligencji nie chcę rozmawiać


Ciężko polemizować z prawdą i faktami. Lepiej mieć klapki na oczach.
@Gargris: To dzbanie się nie wypowiadaj w tematach w których nie chcesz być wzywany. Proste. Jeśli wstawiasz debilizm to licz się z tym, że nikt nie zostawi Twojego wysrywu od tak. Więc będę Cię wzywał tak długo jak będziesz #!$%@?ł głupoty.