Wpis z mikrobloga

#konfederacja #neuropa #bekazlewactwa #bekazpodludzi #teczowepaski #lgbt #4konserwy

TVN:
-PRZYPADKOWYCH PRZECHODNIÓW ŁAPALI JAK TO TAK

-ON(A) nic nie zrobił(a) tylko flagę wywiesił(a) ( o kradzieży, pobiciu, wandalizmie i podżeganiu do różnych przestępstw przecież nie wspomnimy)

-Jeżeli uważa się za kobietę to powinniśmy używać żeńskich końcówek!!! ( Ten chory chłop sam używa męskich w stosunku do siebie)

-Pokojowe demonstracje przed policją!!!

-Ekspert: JAK TO TAK MOŻNA DO WIĘZIENIA ZA NIC I JESZCZE POKOJOWYCH PROTESTUJĄCYCH DO ARESZTU!!

TVPis=TVN

Tutaj przykładowy filmik "pokojowej" osoby
Lgbt to ludzie.
Właśnie tacy ludzie.

Latarenko - #konfederacja #neuropa #bekazlewactwa #bekazpodludzi #teczowepaski #lgbt ...
  • 27
@Latarenko: Mam rozumieć, że ta krótko obcięta lesbijka (?) i faceci w kominiarce, to ta tolerancyjna lewica, pro-LGBT?

A później neuropa wyśmiewa się, że normalni geje nie utożsamiają się z antifiarzami, którzy chcą wypowiadać się za wszystkich nie-hetero. Na wykopie widziałem kilka komentarzy gejów, którzy potępiali zachowanie skrajnej lewicy i neuropków, którzy bronią Margot i innych chuliganów, bo "reżim nie pozwala na bicie osób przeciwnych aborcji", to jest różnica w rigczu,
normalni geje nie utożsamiają się


@Roger_Casement: o piękna karta pułapka XD

w słowniku konserwy coś takiego jak "normalny gej" to paradoks. Dlaczego? Bo "normalny gej" to taki. który nie afiszuje się ze swoją orientacją - czyli z definicji nikt nie może go znać.
@Latarenko no dobra, a wiadomo za co została zatrzymana? Bo krzyki i wymachiwanie łapami to trochę za mało.

Poza tym też nie za bardzo rozumiem argument o nietolerancji. W którym miejscu objawia się nietolerancja tej lesbijki? Bo kłótnia, nawet bardzo agresywna nie oznacza nietolerancji.
@ajuto00: Tak, bo każdy gej czy bi, który nie jest skrajnym lewicowcem, jest zły, jakie macie zero-jedynkowe myślenie w tej neuropie...

Doucz się trochę i przeczytaj sobie o osobie, od której mam nick, a później dopiero się wymądrzaj i wymyślaj sobie chochoły.

Według słownika neuropków ten gej z tweeta niżej nie istnieje, albo jest homofobem, bo dostrzeganie różnicy między homoseksualistą a organizacjami LGBT #!$%@? homofobów, takich jak ten ten gej niżej...
Pobierz RogerCasement - @ajuto00: Tak, bo każdy gej czy bi, który nie jest skrajnym lewicowce...
źródło: comment_1596893167Z39EN1fx4EgCxBPn7ICAZ1.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Roger_Casement: W porządku, nie mam Ci za złe, że mnie wywołałeś. Odnosząc się do osobnika, który określa mianem "paradoksu" homoseksualistów nie obnoszących się ze swoją orientacja, śmiem twierdzić, że jedynym paradoksem w tym przypadku, jest płytkie myślenie powyższego użytkownika. Rozumiem, że w jego odczuciu, każdy homoseksualista, powinien przemierzać ulicę z wytatuowanym najlepiej na czole napisie "jestem gejem" "jestem bi" czy " jestem lesbijka" bo przecież orientacja człowieka jest wyznacznikiem jego istnienia,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Roger_Casement: a właśnie, jako ciekawostkę dodam, bo nie każdy może to wiedzieć, że była szefowa prawicowej partii Alternativ für Deutschland - jest lesbijka. Czy miało to jakieś znaczenie? Żadnego, bo tak jak wcześniej już pisałem orientacja człowieka nie ma wpływu na to jakie wartości dana osoba wyznaje i co sobą reprezentuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Latarenko: łał okazuje się że jak ludzie są traktowani jak gówno to mogą być sfrustrowani i nie wytrzymać. Może w pierwszej kolejności powinniśmy pozwoli tym ludziom bezpiecznie i na równi żyć z innymi, a potem wymagać żeby byli spokojni?
@iustitia_ad_omnes: Ja też nie poczuwam się do "obowiązku", by przy zawieraniu znajomości mówić "jestem biseksualny i wegetarianinem" (prawa nie studiowałem, więc nie mogę też i tego powiedzieć xD), ani się nie wstydzę tego, kim jestem, ani nie odczuwam jakieś dumy z powodu odmiennej orientacji. Co do prawa manifestowania swych poglądów (np. na PR), możliwości, by pary homoseksualne mogły spokojnie iść ulicą, bez ryzyka jakiegoś ataku, czy bycia za wprowadzeniem związków partnerskich
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Roger_Casement: Ludzie muszą zrozumieć jedno. Żyjemy w demokracji, czy się to komuś podoba czy nie. Zasada jest prosta, mniejszość powinna zaakceptować wolę większości, jeśli nie narusza to pewnych praw z góry określonych w konstytucji. Ja również mogę się z pewnymi kwestiami nie zgadzać, ale czy to daje mi przyzwolenie do agresji slownej wymierzonej w policję, czy to daje mi prawo do agresji fizycznej w stosunku do ludzi o odmiennych poglądach? Nie.