Wpis z mikrobloga

#konfederacja #neuropa #bekazlewactwa #bekazpodludzi #teczowepaski #lgbt #4konserwy

TVN:
-PRZYPADKOWYCH PRZECHODNIÓW ŁAPALI JAK TO TAK

-ON(A) nic nie zrobił(a) tylko flagę wywiesił(a) ( o kradzieży, pobiciu, wandalizmie i podżeganiu do różnych przestępstw przecież nie wspomnimy)

-Jeżeli uważa się za kobietę to powinniśmy używać żeńskich końcówek!!! ( Ten chory chłop sam używa męskich w stosunku do siebie)

-Pokojowe demonstracje przed policją!!!

-Ekspert: JAK TO TAK MOŻNA DO WIĘZIENIA ZA NIC I JESZCZE POKOJOWYCH PROTESTUJĄCYCH DO ARESZTU!!

TVPis=TVN

Tutaj przykładowy filmik "pokojowej" osoby
Lgbt to ludzie.
Właśnie tacy ludzie.

Latarenko - #konfederacja #neuropa #bekazlewactwa #bekazpodludzi #teczowepaski #lgbt ...
  • 27
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Latarenko: beka. Dobrze widzę, że to męska lesbijka chce się bić? ;) Jprdl. Myślą, że to ich podwórko?
Sami się proszą o rekoczyny. Ciekawe czy jednego strzała by wytrzymała bez płaczu.
  • Odpowiedz
@Latarenko: Mam rozumieć, że ta krótko obcięta lesbijka (?) i faceci w kominiarce, to ta tolerancyjna lewica, pro-LGBT?

A później neuropa wyśmiewa się, że normalni geje nie utożsamiają się z antifiarzami, którzy chcą wypowiadać się za wszystkich nie-hetero. Na wykopie widziałem kilka komentarzy gejów, którzy potępiali zachowanie skrajnej lewicy i neuropków, którzy bronią Margot i innych chuliganów, bo "reżim nie pozwala na bicie osób przeciwnych aborcji", to jest różnica w rigczu,
  • Odpowiedz
normalni geje nie utożsamiają się


@Roger_Casement: o piękna karta pułapka XD

w słowniku konserwy coś takiego jak "normalny gej" to paradoks. Dlaczego? Bo "normalny gej" to taki. który nie afiszuje się ze swoją orientacją - czyli z definicji nikt nie może go znać.
  • Odpowiedz
@Latarenko no dobra, a wiadomo za co została zatrzymana? Bo krzyki i wymachiwanie łapami to trochę za mało.

Poza tym też nie za bardzo rozumiem argument o nietolerancji. W którym miejscu objawia się nietolerancja tej lesbijki? Bo kłótnia, nawet bardzo agresywna nie oznacza nietolerancji.
  • Odpowiedz
@ajuto00: Tak, bo każdy gej czy bi, który nie jest skrajnym lewicowcem, jest zły, jakie macie zero-jedynkowe myślenie w tej neuropie...

Doucz się trochę i przeczytaj sobie o osobie, od której mam nick, a później dopiero się wymądrzaj i wymyślaj sobie chochoły.

Według słownika neuropków ten gej z tweeta niżej nie istnieje, albo jest homofobem, bo dostrzeganie różnicy między homoseksualistą a organizacjami LGBT #!$%@? homofobów, takich jak ten ten gej niżej...
RogerCasement - @ajuto00: Tak, bo każdy gej czy bi, który nie jest skrajnym lewicowce...

źródło: comment_1596893167Z39EN1fx4EgCxBPn7ICAZ1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Roger_Casement: W porządku, nie mam Ci za złe, że mnie wywołałeś. Odnosząc się do osobnika, który określa mianem "paradoksu" homoseksualistów nie obnoszących się ze swoją orientacja, śmiem twierdzić, że jedynym paradoksem w tym przypadku, jest płytkie myślenie powyższego użytkownika. Rozumiem, że w jego odczuciu, każdy homoseksualista, powinien przemierzać ulicę z wytatuowanym najlepiej na czole napisie "jestem gejem" "jestem bi" czy " jestem lesbijka" bo przecież orientacja człowieka jest wyznacznikiem jego istnienia,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Roger_Casement: a właśnie, jako ciekawostkę dodam, bo nie każdy może to wiedzieć, że była szefowa prawicowej partii Alternativ für Deutschland - jest lesbijka. Czy miało to jakieś znaczenie? Żadnego, bo tak jak wcześniej już pisałem orientacja człowieka nie ma wpływu na to jakie wartości dana osoba wyznaje i co sobą reprezentuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Latarenko: łał okazuje się że jak ludzie są traktowani jak gówno to mogą być sfrustrowani i nie wytrzymać. Może w pierwszej kolejności powinniśmy pozwoli tym ludziom bezpiecznie i na równi żyć z innymi, a potem wymagać żeby byli spokojni?
  • Odpowiedz
no dobra, a wiadomo za co została zatrzymana? Bo krzyki i wymachiwanie łapami to trochę za mało.


@yorrick:
Za skakanie po dachu radiowozu, są zdjęcia i filmy.
  • Odpowiedz
@iustitia_ad_omnes: Ja też nie poczuwam się do "obowiązku", by przy zawieraniu znajomości mówić "jestem biseksualny i wegetarianinem" (prawa nie studiowałem, więc nie mogę też i tego powiedzieć xD), ani się nie wstydzę tego, kim jestem, ani nie odczuwam jakieś dumy z powodu odmiennej orientacji. Co do prawa manifestowania swych poglądów (np. na PR), możliwości, by pary homoseksualne mogły spokojnie iść ulicą, bez ryzyka jakiegoś ataku, czy bycia za wprowadzeniem związków partnerskich
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Roger_Casement: Ludzie muszą zrozumieć jedno. Żyjemy w demokracji, czy się to komuś podoba czy nie. Zasada jest prosta, mniejszość powinna zaakceptować wolę większości, jeśli nie narusza to pewnych praw z góry określonych w konstytucji. Ja również mogę się z pewnymi kwestiami nie zgadzać, ale czy to daje mi przyzwolenie do agresji slownej wymierzonej w policję, czy to daje mi prawo do agresji fizycznej w stosunku do ludzi o odmiennych poglądach? Nie.
  • Odpowiedz