Wpis z mikrobloga

Daily reminder:

1. Lewacy zabili więcej osób (tylko w XX w.) niż jakakolwiek inna ideologia lub religia (przez tysiące lat istnienia).
2. Lenin, Stalin i inni najwięksi lewicowi zbrodniarze byli członkami rosyjskiej partii socjaldemokratycznej.
3. Rosyjscy socjaldemokraci przed "radykalizacją" mieli poglądy takie same jak współcześni socjaldemokraci.
4. Gdy znowu znowu zdominują dyskurs, historia się powtórzy.
5. Ludzie LGBT sympatyzują w ogromnej większości ze skrajną, bolszewicką lewicą.

#4konserwy #takaprawda #bekazlewactwa #lewactwo #lewackalogika #neuropa #bekazpodludzi #konfederacja
Pobierz t.....x - Daily reminder:

1. Lewacy zabili więcej osób (tylko w XX w.) niż jakakol...
źródło: comment_1596892952iIOEqA7jYJtyULnauGi0c0.jpg
  • 18
@temekx:
Ad. 1. Jednym z powodów dla których na Zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych nie wybuchła rewolucja było to, że postulaty lewicy XIX wieku były tam wprowadzane na drodze ewolucji. Nie stało się tam nic strasznego. Jeśli w Polsce stanie się podobnie nic złego się nie stanie.

Ad. 3. Rosyjscy socjaldemokraci, kadeci, mienszewicy i inne lewicowe ugrupowania stały się śmiertelnymi wrogami dla komunistów, a nie ich współpracownikami.

Ad. 4. W
Jednym z powodów dla których na Zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych nie wybuchła rewolucja było to, że postulaty lewicy XIX wieku były tam wprowadzane na drodze ewolucji. Nie stało się tam nic strasznego. Jeśli w Polsce stanie się podobnie nic złego się nie stanie.


@Warsor_: To groźba, bolszewiku? Nie wiem, czy ty sobie zdajesz sprawę, że tam gdzie lewactwo dorwało się do władzy doprowadziło do ogromnej biedy, okrucieństwa i zacofania.
@temekx:

Na zachodzie nie było rewolucji by była tam gospodarka wolnorynkowa, która prowadziła do szybkiego bogacenia się społeczeństwa. Lewactwo natomiast było gaszone w zarodku.


Kapitalizm na Zachodzie doprowadził do nierówności materialnych - był wydajny, ale bogaciła się jedynie niewielka część społeczeństwa. We Francji rządzili wielokrotnie socjalliberałowie (PRS/PRRRS), a nawet inne ugrupowania wprowadzały postulaty lewicowe (prawa pracowników, ograniczone godziny pracy, płaca minimalna), co doprowadziło do wzbogacenia się klas niższych.

Bzdura i ignorancja.
lewactwo dorwało się do władzy doprowadziło do ogromnej biedy, okrucieństwa i zacofania.


@temekx: obecne prawactwo w Rosji czy na Ukrainie za to odbudowało potęgę tych państw. Pis jako polska prawica też wyprowadza nas z biedy, okrucieństwa i zacofania, z tych 2 ostatnich zwłaszcza. Okrucieństwo przeciwko części społeczeństwa (np. medyków, nauczycieli) z pewnością się zmniejszyło dzięki ich propagandzie miłości, a katolskie zacofanie kraju jest od lat wypleniane xD



Partia Lenina, Stalina i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@temekx: Przekonałeś mnie, zagłosuje za faszystami żeby mnie nie zabili

@suqmadiq2ama: gdy ostnim razem ożeniono retorykę marksistowskiej walki klas z kolektywistyczną tożsamością rasową, to powstał potwór: narodowy socjalizm (dla niekumatych: nazizm). Obecnie dokładnie tą samą drogą idzie Black Lives Matter, niby lewacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak naprawdę różnice między kolektywistyczną skrajną prawicą, a kolektywistyczną skrajną lewicą, w praktyce są niemal żadne - zamordyzm i ludobójstwo.
Pobierz szpongiel - > @temekx: Przekonałeś mnie, zagłosuje za faszystami żeby mnie nie zabili...
źródło: comment_1596904545Xudn7GHGull42Rv9yW8Jiw.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Warsor_:

W 50 krajach świata prawo dopuszcza już małżeństwa jednopłciowe. Gdzie jest czerwony terror?

Udajesz, czy w ogóle nie interesujesz się sytuacją na zachodzie?

Pytanie pomocnicze. W jakim celu w tych właśnie krajach aktywizm LGBT wciąż tylko rośnie?
@szpongiel: ale ja to wiem i powtarzam od czasów kiedy jeszcze korwin na wykopie obiecywał nieopodatkowane parówki zanim sprzedał swój elektorat faszystom (co głupsi wciąż myślą że są za wolnym rynkiem popierając konfe)