Wpis z mikrobloga

#sts #bukmacherka #pilkanozna #bukmacher

Odradzam zakładanie konta i obstawianie w STS.
Korzystałem z niego kilka dni, gdyż zachęcili mnie promocją iż oferują 1200 złotych do pierwszego depozytu, po zdeponowaniu środków i zaczęciu całego obstawiania, by balans z konta bonus przeniósł się na konto depozytowe trzeba obrócić 3600 złotych, wykonując pomniejsze zakłady w kwotach 200-600 złotych na pojedyńcze spotkania udało mi się dojść do momentu, w którym pozostałe saldo do obrotu wynosiło tylko 900 złotych.
Nie fortunnie w tym momencie Dział Analityczny STS stwierdził że skoro zbliżam się do przeniesienia środków bonusowych na depozytowe, zablokują moją możliwość obstawiania jakichkolwiek spotkań.
Po próbie kontaktu z supportem zostałem poinformowany, że praktyka ta prawdopodobnie jest powszechnie stosowana, gdyż punkt 3.14 regulaminu informuje że Dział Analityz może zablokować możliwość obstawienia bez jakiegokolwiek powodu oraz podania przyczyny, i nie muszą takiej informacji przekazać nikomu.
Odradzam komukolwiek skuszonemu bonusem, gdyż szkoda zachodu by w ogóle próbować obstawiać coś u nich, takie podejście do klienta to patologia i powinni zostać zaorani.
  • 18
@peszmerd: nie chodzi o czytanie regulaminu, ani posiadanie alternatywy.

Grałem na bet365 bardzo długo, obstawianie tam, kursy, promocje, wypłaty, wpłaty, no w ogóle wszystko w mojej ocenie to 10/10 jeśli chodzi o bukmacherkę.

Ocena sts to 0/10.
Nic tam nie działa dobrze, nic.
@Gorkel: @BaronGaultier: @pjoooter: @fogensf: @tomecky: @peszmerd: @footix:
Wołam. Bo problem udało mi się rozwiązać. Miałem zablokowane zakłady na wszystkie dyscypliny oprócz ligi mistrzów, bali się ze będę jakieś ustawki w NBA robił i nie pozwalali mi nawet na NBA rzucić xd ogólnie wpłaciłem 2 kafle, dostałem 1.2 k bonusu i finalnie grając na esporcie wypłaciłem 2.5k i 3.3 z bonusu. Dziękuję Pan PSG i Sevilla,
@fuKlanAdraHrepuS: dobra spoko ze sie udalo, grałem tam pare bonusow ale zasada ze licza sie tylko zaklady wygrane do tzw obrotu to jakaś #!$%@? żenada. Normalni dostawy daja ci obrót od kazdego postawionego zakladu a nie tylko tego wygranego. Dlatego przenioslem sie na co i nnego i wole zapłacić prowizje na ecopayz czy innym portfelu niz tutaj sie męczyć