Wpis z mikrobloga

Chcę sobie kupić #iqos i nie mam zamiaru czekać do jutro. W mojej okolicy jest kilka punktów czynnych według mapy na oficjalnej stronie. Mogę sobie iść i zakupić normalnie bez rejestracji na stronie? Czy potrzebne są jakieś duperele?
  • 22
  • Odpowiedz
@Garetson: Byłem już pytać na stacji. Powiedzieli, że lepiej, żebym się zaresjestrował na stronie, to będzie taniej. Ale czy sama rejestracja wystarczy, bo póki co nie widzę żadnego kodu rabatowego...
  • Odpowiedz
@fenis: 15zł zniżki plus 5 paczek heets każda warta 14zł czyli łącznie masz w zasadzie o 85zł taniej kupując w punkcie iqosa czy ja wiem czy to mało ;)
  • Odpowiedz
@fenis: Z kodem kupisz jedynie online albo w punkcie iqos a dziś zdajsię wolna niedziela także niespecjalnie masz jak kupić taniej dziś niestety.
  • Odpowiedz
@fenis: chyba że dorwiesz przedstawiciela, zapisz się na FB do grupy IQOS POLSKA i zadaj tam pytanie czy jest jakiś przedstawiciel z Twojego miasta dzisiaj chętny Ci sprzedać i użyj kodu jak bedziesz od niego kupował: SLLDSFG
  • Odpowiedz
@fenis: ok nikt cię przecież nie przymusi :) Ciekawe w sumie czy kupionego na stacji nie da się dodać do iqos club to może udało by ci się wtedy uzyskać chociaż kod na 3 paczki w cenie 1 ;) tylko do iqos club trzeba mieć osobne zaproszenie więc pewnie i tak wyślą cię do punktu iqos abyś potwierdził pełnoletność i poprosił o zaproszenie aby się do niego dostać
  • Odpowiedz
Kod:
26ONE9A -15zł na każdy model + 3 paczki Heets + 3 w cenie 1 paczki Żabka + IQOS CLUB (program z korzyściami) na iqos.com lub w salonie oraz u przedstawiciela.
  • Odpowiedz
@cr_7: nie zapomnij tez o duo za 1zł po uzbieraniu odpowiedniej liczby zaproszeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) :P Ja to najbardziej polecam kupić sobie z aliexpress Lambda CC 2020 za 250zł bije na głowę wszystkie iqosy i to chyba pod każdym względem no może oprócz gwarancji :P w skrócie: wyświetlacz oled, ustawienia temperatury, brak ograniczeń zaciągnięć jedynie czas do 6minut max, można palić jeden za drugim, bateria
  • Odpowiedz