Wpis z mikrobloga

@kzrr: co ma jedno do drugiewgo? Wytłumaczysz mi? Czy jednak bedziesz robił fikołki tylko po to zeby przypadkiem nie przynać że kibolom w tym kraju wszystko wolno bo Polska Walcząca na koszulce i zaraz wielki patryjota. Jak kobiety walczyły o swoje prawa to się z nich szydziło jak LGBT walczy o uznanie to się ich pałuje i wsadza wiezienia. Nie jestem zwolennikiem tego co robią tylko pokazuje hipokryzję wlądz.
  • Odpowiedz
To ma pokazać obecną hipokryzję władz że jedne grupy moga se wywieszać rzeczy na pomnikach i nikt ich nie ściga a inne nie.


@ghoulas: Czym innym jest wywieszanie polskiej flagi, która jest symbolem narodowym na pomniku narodowym, a czym innym wywieszanie tęczowej szmaty symbolizującej zboczenia i dewiacje.
  • Odpowiedz
@kzrr: @Jestembogaty: czyli problem zauważycie dopiero jak was dotkną represje bo rzad sobie wymyśli że was trzeba zamknąc za wymyslona pierdołe.
Jak zwykle nie widzicie problemu tam gdzie trzeba. Buu złe lewaki dobrze że rząd nas rucha w dupe bo lewaków rucha bardziej.
  • Odpowiedz
Nie wiem dlaczego próbujecie obracać kota ogonem, że te flagi nic nie znaczą, że nie ma tu żadnego podtekstu, że olaboga czemu się ludzie burzą jak to tylko flaga.
Wieszanie flag LGBT w takich miejscach jest świadomą prowokacją, wymierzoną w daną grupę, która identyfikuje się z "atakowanymi" symbolami. Nie można pisać manifestu, który zakłada "atak" i "prowokację", a później dziwić się, że ludzie czują się zaatakowani i sprowokowani.
Tak, szaliki kibiców to
  • Odpowiedz