Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niles: Niestety nie mam alternatywy przyzwyczaiłem się bo serio jak próbujesz zrobic ta trase "szybciej" to co chwile sie wychylasz czy mozesz tira wyprzedzic czy nie, a pobocza prawie brak. Z doświadczenia powiem ze na tych 300km zbija sie max 20 min z czasu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Papieska_kremowka: PAMIETAJ, SAMOCHOD TO NIE SA ZARTY! Odwalajac 4 przystanki, w tym 3 drzemki na tej trasie, wykażesz się DOROSŁOŚCIĄ i nie będziesz stwarzał zagrożenia dla innych. Jedź tylko w dzień, unikaj dróg blisko lasów, bo Ci dzik wyskoczy. Powodzenia
  • Odpowiedz
@Papieska_kremowka: fajne heheszki dopóki cię jakiś zmęczony przysypiający kierowca nie zmiecie z planszy. Bo był chojrak i mimo klejących się oczu zdecydował się dojechać te ostatnie 30 km trasy, bo to już prawie dom.

Najwięcej wypadków w długich trasach jest na ostatnich 30 km. Bo to już prawie prawie, koncentracja spada, myślisz już o końcu podróży.
  • Odpowiedz
@Papieska_kremowka: CHŁOPCZE jeżeli w ogóle zadajesz takie pytania tu na forum, to znaczy że chyba powinieneś skorzystać z usług firmy transportowej jak PKP Intercity albo POCZYTAĆ i DOKSZTAŁCIĆ się w temacie nauka się kłania pozdrawiam mam nadzieję że pomogłem.
  • Odpowiedz
@Papieska_kremowka: witam jestem ekspertem z największym kutangiem w okolicy (kilku facetów tak pisało, musi coś być na rzeczy)

W każdym razie taką trasę należy rozpisać na minimum dwa tygodnie, robiąc po drodze kilka obozów aklimatyzacyjnych

Sen najlepiej co 30km. Trzeba być odpowiedzialnym
  • Odpowiedz
@Szemrany_interes oj nie nie byczq -1. Ty jesteś totalnie nieodpowiedzialny... Potem same wypadki. Może jeszcze powiesz, że jak masz 15 minut do celu to zamiast odpocząć to jedziesz dalej byleby być na miejscu, kosztem wypadku?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yahou: Tak jak tu kolega @mattttx napisał ale powiem ci, że na dalszych trasach to to dosyc slabo przedstawia sytuacje, lepiej spojrzec na ta linie co google pokazuje przed kliknieciem tam masz gdzie obecnie sa korki (czerwone) czy jakies zwolnienia (pomarańczowe)
  • Odpowiedz