Wpis z mikrobloga

Duzo sie mowi na wykopie na temat najwiekszych miast Polski, ale tym razem chcialbym zaproponowac cos innego - konkurs na najladniejsze miasto Polski w kilku kategoriach:

a) 5.000 - 25.000 mieszkancow
b) 25.001 - 50.000 mieszkacow
c) 50.001 - 100.000 mieszkanow
d) 100.001 - 200.000 mieszkanow

Proponuje, zeby najpierw skoncentrowac sie na kategorii a) 5.000 - 25.000 mieszkancow i przeprowadzic wiedzywojewodzkie eleiminacje, by wybrac przedstawicieli kazdego z wojewodztw.

Jako, ze mamy 16 wojewodztw, chcialbym, abyscie pomogli mi ze swojego regionu Polski (ja mieszkam na Dolnym Slasku i bede odpowiedzialny za dolnoslaskie wybory) wiec jezeli jestescie zainteresowani, piszcie do mnie, podzielimy sie praca.

Jak mielibysmy wybrac reprezentanta swojego wojewodztwa z przedzialu a) 5.000 - 25.000 mieszkancow?
Proponuje dyskusje pod tagiem #pieknapolska z uwzglednieniem oczywiscie wojewodztwa, gdzie proponowalibyscie te sliczne miasteczka. Potem odbyloby sie glosowanie w ankiecie, wskazujace, ktore miasto najbardziej podoba nam sie w poszczegolnym wojewodztwie.

Finalnie, odbyloby sie wielkie glosowanie ogolnopolskie, w ktorym startowaloby 16 przedstawicieli.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #polskiemiasta #glupiewykopowezabawy #architektura #oswiadczenie
Pobierz J.....s - Duzo sie mowi na wykopie na temat najwiekszych miast Polski, ale tym razem ...
źródło: comment_1597061897dmZwUAd35tRhIDCbUAWNSi.jpg