Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy bananowe juleczki będą kładły się tak na ziemi w akcie solidaryzowania się z naszymi białoruskimi sąsiadami xD


@zartos: a ty będziesz? Bo ja nie kładłem się po murzynie i nię będę się kładł z powodu białorusi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
Ciekawe czy bananowe juleczki będą kładły się tak na ziemi w akcie solidaryzowania się z naszymi białoruskimi sąsiadami xD


@zartos: a ty będziesz? Bo ja nie kładłem się po murzynie i nię będę się kładł z powodu białorusi.

@Jestembogaty: widocznie nie jesteś bananową j00leczką
  • Odpowiedz
Ciekawe czy bananowe juleczki będą kładły się tak na ziemi w akcie solidaryzowania się z naszymi białoruskimi sąsiadami xD


@zartos: a ty będziesz? Jak na razie to tylko Szury z konpederastii klaszczą uszami na widok Łukaszenki
  • Odpowiedz
@venividi myślę, że nie wali kula w płot. Bo skala jest nieporównywalna. Na świecie jest modlę BLM więc wczedzie tego pełno: F1, TV, Netflix, Gry. Natomiast problem demokracji na Białorusi nie jest modnym tematem, nie jest promowany przez media. Więc Julkom nie opłaca się wychodzić na ulicę.
  • Odpowiedz
@zartos: Po tym co ludzie tutaj piszą, to zastanawiam się, jak bardzo można na tym portalu dogryzać starszej części społeczeństwa polskiego, a samemu siać hipokryzję postując uszczypliwe komentarze wobec (rzecz jasna tej żeńskiej) młodszej części społeczeństwa i związanymi z nią trendami. Pomyśleć też, że piszą to ludzie często dorośli. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@bzam: przecież wiadomo, że każda grupa, której nie uświęcają swoją osobą wykopki, jest w oczywisty sposób głupsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez co głupie są generalnie kobiety, nastolatki, starsi ludzie itd.

Sporo osób tutaj opanowało do perfekcji podział ludzi na "my i oni" i nawet nie widzą, że cały czas to robią. Najgorzej, że ciągle wyzywają tę grupę "onych", ale nie daj Boże zwróć na to uwagę...
  • Odpowiedz