Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
stanley___
stanley___

stanley___

Dołączył 12 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25981
  • Znaleziska 741
  • Mikroblog 25240
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 1
stanley___
stanley___
stanley___ 11.06.2026, 18:54:48
  • 93
#mecz

Obrzydliwy człowiek.
stanley___ - #mecz 

Obrzydliwy człowiek.

źródło: 1000080014

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley___
stanley___
stanley___
Autor
11.06.2026, 18:57:22 via Android
  • 3
@Jednorenki_Bandyta: Dwa łyse cwaniaczki.
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___ 11.06.2026, 17:14:01
  • 1
#jedzenie

Masa, mięśnie, siła.
stanley___ - #jedzenie

Masa, mięśnie, siła.

źródło: 1000080007

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley___
stanley___
stanley___
Autor
11.06.2026, 17:17:47 via Android
  • 0
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: Ta? Ile obstawiasz białka ma ten ser?
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
11.06.2026, 17:19:56 via Android
  • 0
@koneser_progresywnego_discopolo: Białka rzeczywiście dużo więcej ale kalorii również.
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
11.06.2026, 18:26:09 via Android
  • 0
@xyz_xyz: O tym mówię - różnica zauważalna ;)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___ 10.06.2026, 18:21:34
  • 2
#gownowpis

Ale śliczną 60tkę widziałem w Lidlu (。◕‿‿◕。)
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley___
stanley___
stanley___
Autor
10.06.2026, 18:25:50 via Android
  • 2
@sprzedawcataniejwhyski: Nieee - o myszkę ze ślicznym pyszczkiem.
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
10.06.2026, 18:26:31 via Android
  • 0
@asdfghjkl: Nie taka babcia - max. 62-62 lata.
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
10.06.2026, 18:28:15 via Android
  • 1
@Kulfonix: Nie urus ale ciepłej się zrobiło na serduszku.
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
10.06.2026, 19:50:19 via Android
  • 1
@Kulfonix: Też lubujesz się w milfach+ ?
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
10.06.2026, 19:56:43 via Android
  • 0
@Kulfonix: A sam ile masz lat? ;)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
10.06.2026, 20:23:22 via Android
  • 0
@Kulfonix: Czyli 39. Ciekawe kiedy ja będę wstydził się swojego wieku (33) ;)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
10.06.2026, 20:40:20 via Android
  • 0
@Kulfonix: Ja chętnie informuję ile mam lat bo bronię się tym przed postarzeniem mnie - ludzie dają mi nawet 40! A jeszcze mam jakieś włosy a siwe póki co na bokach..
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
10.06.2026, 20:46:12 via Android
  • 0
@Kulfonix: Kolega pije że niczym się nie przejmuje? ;)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
10.06.2026, 20:52:54 via Android
  • 0
@Kulfonix: Albo jesteś okazem zdrowia jak i Twoi najbliżsi i do tego masz pieniądze więc rzeczywiście możesz niczym się nie przejmować albo coś ćpiesz skoro nie pijesz ;)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
10.06.2026, 21:31:09 via Android
  • 1
@Kulfonix: Szczęściarz. I jeszcze znajdzie czas dla Mirków ;)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
10.06.2026, 22:08:19 via Android
  • 0
@Kulfonix: Ja tak nie zaglądam bo już wystarczająco świat dołuje jednak tego na czarnej nie mam więc nie raz się poczyta gorzkie żale kolegów.
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___ 10.06.2026, 19:31:12
  • 2
#jedzenie

Nietypowy obiad ale smaczny i wartościowy.
Botwinka z kurczakiem, kanapki z tatarem i jogurt białkow choć już dwie pierwsze pozycje dostarczają sporo protein.
stanley___ - #jedzenie

Nietypowy obiad ale smaczny i wartościowy.
Botwinka z kurczak...

źródło: 1000079980

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley___
stanley___
stanley___
Autor
10.06.2026, 19:43:31 via Android
  • 0
@Basiura89: Niedawno wróciłem do domu. Bywają i nieco późniejsze obiady.
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
10.06.2026, 19:46:05 via Android
  • 0
@Basiura89: Kolacja będzie symboliczna - dojem drugą połowę chrupków serowych i Grześka toffi ;)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___ 04.06.2026, 17:50:47
  • 7
#gotujzwykopem

Śledź w śmietanie z cebulką.
Buraczki zasmażane.
Dobre.
stanley___ - #gotujzwykopem

Śledź w śmietanie z cebulką.
Buraczki zasmażane.
Dobre.

źródło: 1000079718

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley___
stanley___
stanley___
Autor
04.06.2026, 17:54:38 via Android
  • 1
@moll: Bo to widać resztę może niekoniecznie ;)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
04.06.2026, 18:00:51 via Android
  • 1
@moll: Nie brakuje osób dla których śledź w śmietanie z ziemniakami to jakaś abstrakcja (co jest dla mnie niezrozumiałe). A buraczki należało doprecyzować o jakie chodzi.
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
04.06.2026, 18:29:54 via Android
  • 1
@moll: Ja akurat nie poszczę ale chciałem w końcu zjeść coś innego a nie tylko mięcho i mięcho.
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
04.06.2026, 19:43:14 via Android
  • 3
@moll: Ostatnio kilka razy kupowałem sobie taką rybkę ;)
stanley___ - @moll: Ostatnio kilka razy kupowałem sobie taką rybkę ;)

źródło: 1000079461

Pobierz
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
04.06.2026, 20:13:02 via Android
  • 1
@moll: To nie są żadne paluszki rybne! To są steki rybne. W Biedronce życzą sobie 18zł za takie cztery "paluszki"...
stanley___ - @moll: To nie są żadne paluszki rybne! To są steki rybne. W Biedronce ży...

źródło: 1000079720

Pobierz
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
07.06.2026, 09:35:19 via Android
  • 0
@videl49: Wszędzie tylko czasami pojawiają się takie wielce zdziwione osobniki jak Ty.

Na zimno. Spróbuj a zobaczysz że to cholernie smaczne połączenie. Tylko pamiętaj żeby te śledzie wcześniej wymoczyć przez kilka godzin bo sól wyżre Ci gębę.
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
09.06.2026, 20:41:09 via Android
  • 1
@Rad-X: PRZEPIS ;)
Filety śledziowe wymocz w misce wody przez 2, 3 godziny bo inaczej będą cholernie słone. Pokrój je w paski. Dodaj pokrojoną w piórka cebulę, kilka łyżkek śmietany (ja daję 12%), pieprz. To wszystko. Osobiście już nie solę ziemniaków do tych śledzi bo jest wystarczająco słono ale to sobie po pierwszym razie sprawdzisz jak Ci pasuje - wszystko zależy jak długo będziesz je moczył. Myślę że buraczki zasmażane
stanley___ - @Rad-X: PRZEPIS ;) 
Filety śledziowe wymocz w misce wody przez 2, 3 godz...

źródło: 1000079948

Pobierz
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___ 09.06.2026, 20:08:41
  • 0
Oglądam #film
Wiecie jaki?
stanley___ - Oglądam #film 
Wiecie jaki?

źródło: 1000079947

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley___
stanley___
stanley___
Autor
09.06.2026, 20:12:13 via Android
  • 0
@WykopToHiv2: Ministranci - dostępny np. na Prime.
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
09.06.2026, 20:13:58 via Android
  • 0
@Rad-X: A tego to nie widziałem. Włączyłem bo ma dobrą ocenę no i ja "z branży" :P
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
09.06.2026, 20:16:51 via Android
  • 0
@Rad-X: Wszystkiego dobrego ;)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___ 09.06.2026, 19:14:30
  • 9
#gotujzwykopem

Makaron, warzywa, szczypior, szynka, kiełbasa, jajka, przyprawy - taki śmietniczek. Smaczny i odżywczy.
Na deser COCKtail truskawkowy.
stanley___ - #gotujzwykopem

Makaron, warzywa, szczypior, szynka, kiełbasa, jajka, pr...

źródło: 1000079935

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley___
stanley___
stanley___
Autor
09.06.2026, 19:22:06 via Android
  • 1
@Soothsayer: Dzięki;)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___ 08.06.2026, 17:12:51
  • 35
#gotujzwykopem

Surówkę z kiszonej sam zrobiłem - z jabłkiem, marchewką i cebulą.
stanley___ - #gotujzwykopem

Surówkę z kiszonej sam zrobiłem - z jabłkiem, marchewką ...

źródło: 1000079887

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley___
stanley___
stanley___
Autor
08.06.2026, 18:45:49 via Android
  • 1
@matixrr: Takie proste a takie dobre ;)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
08.06.2026, 18:48:10 via Android
  • 0
@tumiwisizm: Są zdrowsze obiady choć czikena i kiełbasę przygotowałem w piekarniku, bez dodatkowego tłuszczu - przynajmniej tyle ;)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
08.06.2026, 18:59:53 via Android
  • 3
@kwiatJaboli: Bo jabłko swietnie tu pasuje - zrób tak i przekonaj się sam ;)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
08.06.2026, 19:10:28 via Android
  • 1
@kwiatJaboli: No w warzywnej to już obowiązkowo!
Do mięs nigdy nie dodawałem jabłka ale jak będzie okazja na spróbowanie takiego połączenia to z przyjemnością.

Dzięki ;)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
08.06.2026, 21:26:59 via Android
  • 0
@rzaden_problem: A wątróbka? Do wielu opcji pasuje - wierz mi że z taką kiełbasą i ziemniakami smakuje doskonale ;)
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___ 08.06.2026, 18:58:38
  • 0
Obejrzałbym sobie jakiś dobry polski #film .
Od Vegi wszystko już widziałem a Smarzowskiego znam na pamięć. Chciałabym sobie po 20 latach przypomnieć Dług ale jest dostępny tylko na Canal+ :/
stanley___ - Obejrzałbym sobie jakiś dobry polski #film .
Od Vegi wszystko już widzia...

źródło: 1000079891

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley___
stanley___
stanley___
Autor
08.06.2026, 19:08:30 via Android
  • 2
@KocurYT: Zrobiłeś mi wieczór, dzięki :P
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___ 07.06.2026, 10:55:29
  • 2
#gotujzwykopem

Starte młode ziemniaki, marchewka, seler, korzeń pietruszk, por. Na kurczaku i kiełbaskach (nie parówkach!) z cielęciną.
Dobra.
stanley___ - #gotujzwykopem

Starte młode ziemniaki, marchewka, seler, korzeń pietrus...

źródło: 1000079798

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley___
stanley___
stanley___
Autor
07.06.2026, 11:06:14 via Android
  • 0
@baal80: Nikt mnie nie nabrał - świadomie wybieram je od lat do zup bo pasują idealnie ;) Zwykłe parówki (nawet "premium") - fuj. Jedynie z indyka mogłyby dać jeszcze radę - są delikatne.
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___ 03.06.2026, 19:31:47
  • 179
#mecz

To była klasa... Zachwycił cały świat.
stanley___ - #mecz 

To była klasa... Zachwycił cały świat.

źródło: 1000079692

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
03.06.2026, 19:32:20 via Android
  • 42
@stanley___: wroc probierz wroc błagamy
  • Odpowiedz
domp12
domp12
03.06.2026, 19:34:42 via Android
  • 183
@stanley___: więcej sprzętu niż talentu
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___ 03.06.2026, 17:19:06
  • 4
#jedzenie

Kurczak, warzywa, sos śmietanowo - ziołowy, makaron.
Dobre.
stanley___ - #jedzenie

Kurczak, warzywa, sos śmietanowo - ziołowy, makaron.
Dobre.

źródło: 1000079689

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley___
stanley___
stanley___ 02.06.2026, 19:31:33
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley___
stanley___
stanley___
Autor
02.06.2026, 19:40:52 via Android
  • 0
@KreZUSik: A nie wiem - możliwe
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___ 02.06.2026, 10:25:55
  • 0
Gdzie we #wroclaw można zjeść dobrego kebaba?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley___
stanley___
stanley___
Autor
02.06.2026, 10:39:24 via Android
  • 0
@Darknes17: Filmik "kulinarnego jutubera" wrzucony rok temu i mówisz że jeszcze są kolejki? ;)

A libański kebab jadłes?
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___ 02.06.2026, 06:06:05
  • 1
#gownowpis

Przedział cały mój. Zapraszam na imprezę. Jakiegoś gryla się rozpali ;)
stanley___ - #gownowpis

Przedział cały mój. Zapraszam na imprezę. Jakiegoś gryla się...

źródło: 1000079634

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley___
stanley___
stanley___
Autor
02.06.2026, 06:09:53 via Android
  • 0
@teperkov: Noo ;)
stanley___ - @teperkov: Noo ;)

źródło: 1000079638

Pobierz
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
Autor
02.06.2026, 06:10:10 via Android
  • 0
@teperkov:
stanley___ - @teperkov:

źródło: 1000079636

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.08.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.05.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking