Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wurst:

dlaczego wstyd? Przecież jesteśmy wschodem Europy, to nie jest obelga, tylko pojęcie geograficzno-społeczno-historyczne, tak jest i tyle, nie ma się co obrażać.


Polska to europa środkowa, a nie wschodnia jeżeli chodzi o położenie, a kulturowo jesteśmy razem z takimi Czechami na równi z Niemcami i reprezentujemy kulturę zachodnioeuropejską, a nie wschodnią. Wschód to od Bialorusi/Ukrainy się zaczyna.
@Gorbo2004:

nie tylko Niemcy. Cała zachodnia europa wlicza PL jako wschód. Na
To jest wstyd, że mają nas za wschód Europy.


@technojezus:

zauważ że napisali "Osteuropa", a nie konkretnie Polska. Widać to ich podejście do Polaków.


@sztygar:
Haha, nie wierzę! Co za kompleksiarze. xD A niby za jaką Europę ma uważać Polskę mieszkaniec położonego od niej na zachód państwa Europy Centralnej?
@klcn123: a jak Francuz ma Niemców uważać za Europę zachodnią, jak są na wschód od nich? Wiesz, że geograficznie Niemcy nie są zachodnią Europą?

Jak pisałem, położeniem jesteśmy Europą środkową, kulturowo reprezentujemy zachód, a jeżeli tego nie rozumiesz to trudno.
@multikonto69: wino i bagietka byłyby ok, nie kojarzą się tak jednoznacznie z alkoholizmem, mierna wóda, zapoja i wafelek jako zagrycha to dramat xD już mogli ogórki dać to przynajmniej jakoś tradycyjnie by było, a mamy przecież dużo lepsze produkty eksportowe - pączki, pierogi, słodycze, mięsa czy pieczywa. Wydaje mi się że w Polsce to lepiej wygląda, jest dużo produktów regionalnych z poszczególnych krajów. Poza tym mają nas za wschodnią Europę.
@oszty: #!$%@? mnie obchodzi za kogo nas mają XD Po prostu masz jakieś #!$%@? geograficzne kompleksy, tyle.

Wino wcale nie sugeruje alkoholizmu. Szczególnie takie wino za 5 ojro XD #!$%@?, jabol i #!$%@? bułka sa ok, za to wódka i wafelek już nie są XDDDD
@multikonto69: no mnie znowu nie obchodzi co ciebie obchodzi, a co nie, szczególnie po tak przykrym stylu wypowiedzi ¯\_(ツ)_/¯ taki jest świat, że jak powiesz znajomemu że codziennie pijesz z różową wino do obiadu to wzruszy ramionami ale jakbyś powiedział ze codziennie litr wódy obrabiacie to da ci wizytówkę AA.
@oszty: Szynka Krakowska....
Ser Morski
Pierogi
"jarzynka"
Prince Polo
tymbark
wóda
Szprot wędzony w oleju
Wafelki Rurki nadziewane
Krówki
Twarożek ze śmietaną

+ dorzucone produkty Czeskie a nawet i Ukraińckie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oszty: Rozumiem, że tam gdzieś jest powiedziane, że my, Polacy, pijemy dziennie litra wódy? XD Jak powiesz znajomemu, że codziennie walisz trzy jabole do obiadu, to ten najpewniej urwie z Tobą kontakt.

Masz kretyńskie kompleksy. Tyle.
@Armo11: Żubrówka to CEDC, czyli firma amerykańska, w której pakiet większościowy ma Russkij Standart, taki plot twist. Ruskie wykupuja WIELKĄ, NAJPITĘŻNIEJSZĄ AMERYKĘ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polska to europa środkowa, a nie wschodnia jeżeli chodzi o położenie, a kulturowo jesteśmy razem z takimi Czechami na równi z Niemcami i reprezentujemy kulturę zachodnioeuropejską, a nie wschodnią. Wschód to od Bialorusi/Ukrainy się zaczyna.


@technojezus: hlip hlip, jak śmią nas wielkich ludzi zachodu tak szalować!!?!! Hlip hlip