Wpis z mikrobloga

@kamil-ka: dla przeciętnego faceta nie wygląda tak źle jak na obrazku bo ci najczęściej bajerują = oszukują, kłamią, grają w jakiejś idiotyczne gierki itd. Tinder tak jak na obrazku wygląda dla faceta nieco bardziej ambitnego od przeciętniaka, typowego kolesia.
@kamil-ka: dla faceta? durne myślenie. Dla każdego przyzwoitego człowieka, a nie że dla faceta. I nie dlatego, że jest niegodne bo to #!$%@? wyjaśnia tylko dlatego, że to oszukiwanie = krzywdzenie drugiego człowieka.
@cierpkiezale: nie napisałem, że kobiet to nie dotyczy. Odniosłem się do twoich określeń o "przeciętnym facecie". Nie szukajmy dziury w całym.

Facet też powinien oczekiwać uczciwości od kobiety, ale wymagania przecietnych chłopów są w dzisiejszych czasach zdecydowanie za niskie.
no właśnie, a dla faceta niegodne jest oszukiwanie, bo


@kamil-ka: w tym zdaniu mówisz o jakimś zachowaniu i podkreślasz płeć. Całe zdanie jest nieprawdziwe i gówno warte bo niegodne oszukiwanie jest zarówno dla faceta jak i kobiety.
@cierpkiezale: "dla przeciętnego faceta nie wygląda tak źle jak na obrazku bo ci najczęściej bajerują = oszukują, kłamią, grają w jakiejś idiotyczne gierki itd."

Kobiety wg Ciebie nie kłamią, nie oszukują, nie grają w gierki? No jak już takim syfem chcesz się obrzucać, bo ktoś czegoś nie dopisał, a robisz dokładnie to samo to nie ma sensu cała "dyskusja". ʕʔ
@kamil-ka: ja #!$%@?. To nie jest analogiczny przykład. Opisywałem zachowania przeciętnego faceta bo temat dotyczy różnic w rezultacie co do zagadywania przeciętny facet vs przeciętna kobieta. Robisz podstawowe błędy w logice.
@kamil-ka: Kolega który jest nudny jak gówno, najchętniej to by siedział i pił piwo w parku, nic go nei ciekawi, żadnych przemyśleń a, spotkał taką kobietę która jest z bogatej rodziny i teraz mieszkają razem, sama mu zaproponowała etc. Pewnie cosza coś, na 99% ma #!$%@? charakter, ale jednak widzisz, da się.
Nie wiem czy to końca prawda. Ja jestem mniej więcej 6-7/10 i na beż żadnego wysiłku idzie minimum 1 spotkanie w tygodniu ustawić (a celuję w ten sam poziom na którym ja jestem lub wyżej czyli 7/10 w górę). Czasami zlewam typiarę jak wyjdzie w rozmowie, że coś mi się w niej nie podoba (np jest niższa niż zakładałem) to na drugi dzień sama spamuje EJ A MIAŁO BYC TAK PIEKNIE. Z