Wpis z mikrobloga

ale powrót na uczelnie to będzie wspaniałe uczucie, na kierunku 5 osób zamiast 50, patrzysz na tych z pierwszego roku i się śmiejesz, bo wiesz jak będą mieć #!$%@? i tak po pierwszym semestrze zostanie mniej niż połowa, czilera utopia bo znasz całe budynki na pamięć, chodzisz jak księciunio po korytarzach, kiedy oni będą tacy przestraszeni biegać między sobą
...a to wszystko się nie wydarzy, bo będą zdalne
  • 4
@lukija: Z drugiej strony jeśli dzieciaki faktycznie pójdą do szkół od pierwszego września tak jak to jest zapowiadane (pomijając to, że pisowcom nie można ufać), to nielogicznym byłoby nieposyłanie studentów na uczelnie xD Zwłaszcza, że nie będzie studentów zagranicznych + dorośli ludzie są bardziej skorzy do przestrzegania zaleceń sanitarnych niż małe dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º) Poszczególne uczelnie pewnie pozostaną przy elearningu, ale coś mi się zdaje,
@Alex_mski: u mnie już wykłady zostają zdalne w tym roku i byłoby super, jakby te mniej ważne przedmioty (ale chyba teraz u mnie takich nie będzie XD) zostały zdalnie, a reszta na uczelni, ale to chyba za piękne, żeby było prawdziwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)