Wpis z mikrobloga

Przyszedł dziś! ((oo))

Ależ to ma wielkie pudło! To największy do tej pory zestaw w moim życiu! Za dzieciaka miałem dużo technicsow, ale mniejszych zestawów.
Jakie to pudło jest wielkie (ʘʘ)... Nie, czekaj.... To już było...
Dziękuję za pomoc w wyborze na tagu #lego
@damw @Rupert_Kotwica @Qullion

Hurr durr znów ktoś na tagu pyta o Klocki do 600 a kupuje za połowę!!!!11one

-spokojnie, to pierwszy z dwóch kartonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Drugi dopiero jedzie.

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie informacje i podpowiedzi!

A teraz coś czuję offline mod przez parę wieczorów.. Będę sobie dawkował tą przyjemność <3
pamietamfanzonuna - Przyszedł dziś! (⌒(oo)⌒)

Ależ to ma wielkie pudło! To największy...

źródło: comment_1597159459BYZ0C1PfQmD5F8hDqaIAWO.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@wfd heheszki, ale fun fact: dokładnie tak xdd
I to jednym jedynym najostrzejszym nożem w domu...
Ale spokojnie, czyste cięcie przez tkanki, więc ścisnąć na parę dni, bedzie git. Się rozchodzi, obrażenia, nie mięso w palcu ( )

@WuDwaKa to prawda, panele właśnie mopuje ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Hurr durr znów ktoś na tagu pyta o Klocki do 600 a kupuje za połowę!!!!11one


@pamietamfanzonuna: z całym szacunkiem, ale dopytujesz ludzi o polecenia jakby to było ostatnie 600zł w Twoim życiu. Każdy ma inne upodobania i preferencje, więc lepiej chyba kierować się tym co sam faktycznie lubisz i co Ci wpadnie w oko. Wystarczy wejść na promoklocki, odpowiednia kategoria i przeglądasz po kolei co jest w Twoim zasięgu cenowym. Jak
  • Odpowiedz
@Groudon nie szukałem podpowiedzi, ani też wzięcia kogoś odpowiedzialności za mój zakup.
Lego to dla mnie świat zabawy i chwilowego zapomnienia, po prostu chill. Za to zerkając to tu to tam widzę że są osoby lepiej ode mnie zorientowane. Gdzie widzisz problem żeby takie osoby siedzące w temacie zapytać czy coś jest fajniejsze czy nie? Zdajesz sobie sprawę, że dla kogoś kto ostatnio Klocki w ręku miał jakieś 20 lat temu i
  • Odpowiedz
@pamietamfanzonuna: > A teraz coś czuję offline mod przez parę wieczorów.. Będę sobie dawkował tą przyjemność <3
Ta jasne, miałem taki sam zamiar przy składaniu Saturna, a nawet na siku było szkoda mi odejść od klocków.
  • Odpowiedz
@QBalu: oj tak Saturna składałem do 5 rano. Myślałem, że będzie niewygodnie składać taki wysoki model na biurku, ale był idealnie podzielony na moduły :D
  • Odpowiedz
@Groudon podpowiedzi w którym kierunku iść szukałem, podpowiedzi 'kup ten i ten zestaw nie patrząc na inne i nie przeliczając elementow' nie potrzebowałem. I co teras? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@QBalu myślisz że też złapie errora w swoim pudełku? ( )

Saturn to dla mnie jak jakieś lambo - ultimate Lego Combo po którym rzyga się klockami i sika studami (ʘ
  • Odpowiedz
@pamietamfanzonuna: fajny, sam się nad nim zastanawiałem, ale tyle fajnych jest zestawów w tym roku, że muszę kupować tylko to co mam na liście.
Już nie pamiętam co pisałem i co ci doradzałem, ale te największe są najfajniejsze i na nie zaczynaj polować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pamietamfanzonuna: możesz nas pytać i nawet zalecam... Ja sam jestem AFOLem po DA od 5 lat i tak jeszcze jest tyle rzeczy, których nie wiem... w szczególności np. technic... Po to jest ten hashtag, który w moim odczuciu jest lepszy niż znane polskie klockowe fora ( ͡° ͜ʖ ͡°) (vide pasta o bułkach). Tutaj są fajni ludzie, którzy serio umieją doradzić. Może kiedyś się dorobimy F.A.Q... ;)
  • Odpowiedz