Wpis z mikrobloga

254 300 - 450 = 253 850

Data donacji - 12.08.2020
Donacja - krew pełna
Grupa krwi - B RhD +
RCKiK Katowice OT Gliwice
Prywatny licznik - 2 700ml
Odznaczenia - brak

Wczoraj przyszedł SMS z RCKiK, że moja grupa potrzebna to nie mogłem pozostać bierny na tę prośbę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W komentarzu w ramach ciekawostki postaram się w skrócie opisać nową aplikację mobilną RCKiK Katowice o nazwie "Bliscy Krewni", która jest sprzężona z ich bazą danych i zawiera równe zniżki dla dawców.

#barylkakrwi #krwiodawstwo
MentorPL - 254 300 - 450 = 253 850

Data donacji - 12.08.2020
Donacja - krew pełna
Gr...

źródło: comment_1597237795ptkhddQSI4K5UyqE3HbvnZ.jpg

Pobierz
  • 15
W aplikacji należy podać dane takie jak numer PESEL oraz numer identyfikacyjny dawcy, o który można poprosić obsługę OT / RCKiK bądź posiadając Krew Kartę samemu sobie "wydłubać" ten numer.

Po poprawnej autoryzacji i donacji naszym oczom ukazują się różne kupony partnerów RCKiK w Katowicach. Moja dzisiejsza wizyta nie jest jeszcze widoczna więc kuponów może być więcej ale te poniżej najwyraźniej są na stałe dla dawców.
MentorPL - W aplikacji należy podać dane takie jak numer PESEL oraz numer identyfikac...

źródło: comment_1597238120b1TE1wxFevhOsrE2xXIhVT.jpg

Pobierz
Warto również przedstawić funkcje aktualności, w której można "na bieżąco" monitorować stan zapasów krwi w RCKiK Katowice bez konieczności zaglądania na stronę internetową - po otrzymaniu SMS z łatwością zweryfikowałem, że faktycznie moja grupa może się przydać.

Całość opisu ma jedynie wymiar ciekawostki bo może mi umknęło i ktoś już ją opisywał ale obiecałem się tym newsem z Wami podzielić
MentorPL - Warto również przedstawić funkcje aktualności, w której można "na bieżąco"...

źródło: comment_159723833809FiYKsNysAk5W4XRSSCLA.jpg

Pobierz
@bezprzypau Jeżeli jesteś niebieskim to stopnie otrzymuje się kolejno za 6, 12 i 18 litrów krwi. Później już jest Zasłużony dla zdrowia Narodu za 20 litrów bodajże - Google prawdę Ci powie a ja jestem zbyt zajęty by szukać za Ciebie. Pozdrawiam i zachęcam do włączenia się do Wykopowej akcji #barylkakrwi!